Wielkie Otwarcie NEONET w Pleszewie
Bony zakupowe dla pierwszych 50 osób, licytacje paragonów z cennymi nagrodami, promocje i obniżki cen na cały asortyment – to wszystko czeka na Klientów, którzy 8 grudnia przybędą na Wielkie Otwarcie NEONET w Pleszewie. Start imprezy już o godzinie 8.00!
2016-12-06, 10:17

Nowy salon NEONET w Pleszewie rozpoczyna działalność w budynku Kaufland przy ulicy Lipowej 14. Zalety tej lokalizacji to przede wszystkim bardzo duży parking i sąsiedztwo jednego z najchętniej odwiedzanych sklepów w tym mieście.

- Zależy nam, by Klienci w Pleszewie mieli dostęp do szerokiej oferty NEONET, a przy okazji mogli zrobić wygodne i kompleksowe zakupy. Dlatego na siedzibę naszego salonu wybraliśmy tę popularną lokalizację – argumentuje Bogusław Michalski, Regionalny Kierownik Sprzedaży Detalicznej. - Na powierzchni ekspozycyjnej 266 m2 Klienci będą mieli do dyspozycji sprzęt AGD, RTV, IT, GSM, FOTO, NAVI i wszelkie akcesoria z tym związane. Markowe telewizory, laptopy, smartfony, pralki, lodówki, zmywarki, kuchenki i wiele innych produktów będzie można nabyć w konkurencyjnych cenach. Największe obniżki zaplanowaliśmy oczywiście w dniu otwarcia – zapewnia.

Z okazji Wielkiego Otwarcia – oprócz obniżek i promocji na cały asortyment – na Klientów będą czekać również inne atrakcje: pierwszych 50 osób, które przybędą w tym dniu do NEONET, otrzyma bony zakupowe o wartości 100 lub 50 zł. Każdy będzie mógł wziąć udział w licytacji paragonów, podczas której co godzinę do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe: suszarki do włosów Philips, maszynki do strzyżenia MPM Product, patelnie Tefal, żelazka Sencor, tostery MPM Product, blendery ręczne Bosch, wyciskarki do owoców Ravanson, szczoteczki elektryczne Oral-B. Aby wziąć udział w licytacji paragonów, wystarczy w dniu otwarcia zrobić zakupy w NEONET na dowolną kwotę i zarejestrować swój paragon u moderatorów.

8 grudnia nie trzeba się też będzie martwić o transport. Sprzęty wielkogabarytowe o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do Klientów za symboliczną złotówkę. Ponadto istnieje możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0%. A jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można potem bezpłatnie odebrać w salonie.

Nowy sklep NEONET w Pleszewie będzie czynny 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00, w soboty 9.00-18.00 i w niedziele 10.00-18.00.

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy