Otwieramy nowy sklep NEONET w Siemiatyczach – dla Klientów specjalne rabaty
W czwartek, 6 sierpnia od godziny 9 rano rozpoczyna się w Siemiatyczach wielkie otwarcie nowego salonu NEONET. Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Kościuszki 2, a dla klientów przygotowano akcję „Wyścig po kasę”, w której do zdobycia będą atrakcyjne bony na zakupy.
2020-08-03, 09:36

Z okazji wielkiego otwarcia salonu NEONET, dla mieszkańców przygotowano coś specjalnego: pierwszych 100 Klientów, którzy jako pierwsi dokonają zakupów w sklepie w Siemiatyczach, otrzyma bony o wartości 50 zł, uprawniające do zniżki w przypadku kolejnych zakupów o wartości minimum 150 zł. Bony będzie można zrealizować w dniach 6-18 sierpnia 2020 roku.

Sklep NEONET przy ulicy Kościuszki to większa i nowocześniejsza lokalizacja, dzięki której mieszkańcy Siemiatycz i okolic będą mieli zarówno większą dostępność do swoich ulubionych produktów, jak i komfortowe warunki zakupów. Nowy sklep jest w całości klimatyzowany, a w jego sąsiedztwie znajduje się duży parking.

- Cieszymy się ogromnie, że możemy zaprosić mieszkańców Siemiatycz oraz powiatu siemiatyckiego do nowego sklepu NEONET. Nasi doradcy są zawsze do dyspozycji mieszkańców i chętnie pomogą każdemu w wyborze sprzętu najlepiej dobranego do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy zarówno poszukiwaczy dobrych okazji, jak i fanów najnowszych technologii – zachęca Hubert Ścisło, Regionalny Kierownik Sprzedaży, odpowiedzialny za działanie sklepu.

Salon NEONET w Siemiatyczach to zupełnie nowa jakość zakupów: sklep będzie miał szerszą niż dotychczas, starannie dobraną ofertę, a dzięki powiększeniu zespołu, również szybszą obsługę. Dodatkowo, miejsce zostało wzbogacone o oddzielne stanowisko obsługi ratalnej. W sklepie zlokalizowany jest także punkt odbioru zamówień online, składanych za pośrednictwem strony www.neonet.pl, za sprawą którego mieszkańcy Siemiatycz będą mieli dostęp do kompletnej oferty sklepu internetowego. Sklep oferuje też usługi dodatkowe, takie jak transport i wnoszenie sprzętu, montaż oraz usługi gwarancyjne i ratalne.

Klienci sklepu podczas zakupów mogą czuć się w pełni bezpiecznie – wszyscy pracownicy będą wyposażeni w maseczki, a przy wejściu do salonu zainstalowane będą automatyczne dozowniki płynu do dezynfekcji rąk. NEONET zwraca również uwagę na zachowanie odległości minimum 1,5 metra oraz w miarę możliwości – płatności bezgotówkowe.

KONTAKT / AUTOR
Mieszko Sibilski
Rzecznik prasowy
NEONET S.A.
602681739
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy