Nowe Oppo Reno 5 dostępne w Neonet
Niedawno miała miejsce polska premiera najnowszego telefonu od marki Oppo. Jak zapewnia producent, Reno5 przypadnie do gustu wszystkim, którym podobały się wcześniejsze odsłony tej serii. Na rynku dostępne są już modele Reno 5 5G oraz Reno 5 Lite, oba w sprzedaży w sieci NEONET. Poznajmy ich atuty!
2021-04-07, 09:24

Minęło zaledwie sześć miesięcy od premiery poprzedniej odsłony, a Oppo już prezentuje kolejną nowość. Reno 5 jest to piąte wcielenie serii smartfonów od chińskiego producenta, który zadebiutował na rynku dokładnie dwa lata temu. Oppo to młoda, ale szybko budująca popularność marka.

W warstwie wizualnej Reno 5 stanowi twórczą kontynuację tej linii modelowej. Jego waga i wymiary minimalnie zmniejszono w stosunku do poprzedniej odsłony - Reno 4. Jeśli chodzi o podzespoły, to Reno 5 wyposażony został w procesor Snapdragon 765G - ten sam, który spotykamy w droższych modelach Oppo. To sprawdzony układ o solidnej mocy obliczeniowej.

Zapytaliśmy doradców z salonów NEONET o mocne strony nowego Oppo Reno 5. Sprzedawcy podkreślali funkcję szybkiego ładowania 65W pozwalającą naładować smartfon do 60% w 15 minut. Pod tym względem może śmiało konkurować z flagowcami innym marek. Warto docenić też odświeżanie ekranu 90Hz, zapewniające doskonałą płynność obrazu. Obie cechy charakteryzują smartfony ze średniej półki cenowej, a Reno 5 oferuje je w standardzie przy cenie niemal o połowę niższej od flagowych produktów marek konkurencyjnych.

Na Reno 5 warto szczególnie zwrócić uwagę pod kątem fotografii i wideo. Smartfon wyposażony jest w poczwórny teleobiektyw 64 MP, aparaty pomocnicze oraz przednią kamerę o rozdzielczości 32 MP. Taki zestaw daje użytkownikowi wiele nowych możliwości. Dodatkowo producent oferuje funkcje Live HDR oraz Ultra Night Video, które pozwalają zachować wysoką jakość obrazu.

W przypadku nagrywania filmów najnowszy model Oppo jest porównywalny z produktami konkurencyjnymi. Reno 5 posiada ultra stabilizację wideo dla uzyskiwania płynnego obrazu. Producent wyposażył model także w edytor wideo Soloop, który oferuje duży wybór filtrów bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Standardem jest już funkcja Dual-view Video, umożliwiająca dzielenie obrazu z przedniej i tylnej kamery w tym samym czasie.

Przedsprzedaż smartfonów Oppo zakończyła się 5 kwietnia wiec model Reno 5 jest już dostępny w regularnej sprzedaży. W NEONET można nabyć Reno 5 Lite w cenie 1599 zł, natomiast Reno 5 5G w cenie 1999 zł.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy