Kupujesz dowolny produkt Electrolux w NEONET? Sprawdź, czy nie należy Ci się 500 zł
Od 26 kwietnia trwa druga tura konkursu opinii Electrolux. Za napisanie krótkiej recenzji o zakupionych w NEONET produktach tej marki, na klientów czekają nagrody w postaci bonów. Przymierzasz się do wymiany sprzętów AGD w domu? Sprawdź, co trzeba zrobić, by zgarnąć 500 zł od Electrolux.
2021-05-05, 09:46

Do końca maja za każdą recenzję produktów Electrolux, klient otrzymuje zwrot w postaci bonu o wartości 30 zł. W konkursie organizowanym przez NEONET można jednak za to samo otrzymać nawet 500 zł! Wystarczy nabyć w okresie promocji dowolny produkt marki Electrolux z dostępnej oferty, a następnie napisać o nim krótką opinię. Brzmi prosto? Tak też jest!

Konkurs prowadzony jest na stronie neonet.pl, gdzie dostępna jest również pełna lista modeli z kategorii m.in. pralek, lodówek, kuchenek, zmywarek czy małego AGD. Wybór produktów jest szeroki i może być dobrym powodem do zmiany sprzętów w domu.

Każda opinia wygrywa!

Odnośnie formy zgłoszenia – minimalna długość recenzji to 60 znaków. Wszyscy uczestnicy, którzy podzielą się opinią na temat wybranych produktów Electrolux otrzymają bon 30 zł, do wykorzystania na kolejne zakupy w sieci NEONET. Pula nagród wynosi aż 6000 zł.

Bon 500 zł – zyskaj jeszcze więcej

Jednak to nie wszystko! Kupiłeś ostatnio produkt Electrolux? Sprawdź, czy nie należy Ci się 500 zł. Raz na miesiąc nagradzane są trzy najlepsze opinie klientów. Tutaj do zgarnięcia są bony o wartości odpowiednio: 500 zł, 300 zł i 100 zł. Nagrody przyznaje komisja konkursowa – kierujemy się w tym największą użytecznością recenzji dla innych konsumentów.

Warto więc zawalczyć o dodatkowe 500 zł i napisać wyjątkową opinię. Spotkała Cię mini-katastrofa w domu, ale produkt Electrolux uratował sytuację? Odkryłaś pasję do gotowania dzięki sprzętom Electrolux? Podziel się tą historią w swoim zgłoszeniu! Konkurs opinii trwa do końca maja.

Electrolux to jeden z globalnych producentów urządzeń AGD. Na polskim rynku firma jest obecna od lat 90. Obecnie Electrolux ma w Polsce cztery swoje fabryki i jest jednym z chętniej wybieranych producentów sprzętu AGD przez klientów. Na neonet.pl dostępnych jest ponad 300 produktów Electrolux!

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy