NEONET otwiera dwa nowe sklepy: w Oświęcimiu i Koszalinie
Już od dziś, tj. 5 sierpnia, ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET otwiera dwa nowe punkty z elektroniką użytkową. Pierwszy z nich pojawi się w Oświęcimiu, niedaleko funkcjonującego już w mieście sklepu sieci. Drugie otwarcie dotyczy relokowanego elektromarketu NEONET w Koszalinie, który został przeniesiony w dogodniejszą dla mieszkańców lokalizację. W obu miejscowościach na Klientów nowych punktów handlowych czeka wyjątkowa oferta cenowa i produktowa.
2021-08-05, 12:56

Nowy sklep w Oświęcimiu – komfortowe zakupy

Otwarcie kolejnego sklepu NEONET w Oświęcimiu, to dla mieszkańców jeszcze większy wybór elektroniki użytkowej oraz możliwość dokonania komfortowych zakupów w konkurencyjnych cenach. Nowy punkt zlokalizowany został na ulicy Legionów, w parku handlowym Vendo. W sąsiedztwie znajdują się sklepy: Pepco, Kik, Netto i Sinsay. Do dyspozycji klientów dostępnych jest ponad 100 miejsc parkingowych. Mieszkańcy bez problemu dojadą tu również komunikacją miejską, przystanek autobusowy zlokalizowany jest tuż przy parku handlowym.

- Otworzenie drugiego salonu NEONET stwarza większe możliwości dla mieszkańców miasta i okolic. Nowy sklep jest większy, nowocześniejszy, łatwiej dostępny komunikacyjnie, a także znajduje się w sąsiedztwie punktów innych popularnych marek. Daje klientom więcej swobody w wyborze produktów, dostosowanych do ich potrzeb i umożliwia im zrobienie wszystkich zakupów w jednym miejscu - mówi Marcin Ludwikowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

NEONET na ulicy Legionów będzie otwarty w godzinach 9-20, a w niedziele handlowe 10-18. Na pierwszych 100 klientów nowego sklepu czekają prezenty powitalne w postaci bonów na zakupy o wartości 100 zł (50 pierwszych osób) oraz 50 zł (50 kolejnych osób). Dodatkowo obowiązywać będzie oferta specjalna na transport za 1 zł na wybrane sprzęty dużego AGD oraz telewizory. Do mieszkańców skierowana jest również specjalna oferta promocyjna, opisana w gazetce z okazjami.

Relokacja sklepu w Koszalinie – więcej przestrzeni dla kupujących

Elektromarket NEONET, który funkcjonował dotychczas przy ulicy Połtawskiej w Koszalinie, od dziś ma nową lokalizację – mieści się parku handlowym przy ulicy Dąbrowskiego. Nowy punkt z elektroniką użytkową liczy 550 m² przestrzeni handlowej i zapewni kupującym jeszcze większą dostępność produktów. Z perspektywy klientów istotne jest też bezpośrednie sąsiedztwo popularnych punktów handlowo-usługowych (m.in. Kik, Pepco, Lidl, McDonald’s). W związku z bieżącymi utrudnieniami ze względu na wyłączenie z ruchu głównego przejazdu przez wiadukt, do sklepu można dojechać od strony ulicy Dąbrowskiego.

- W porównaniu z poprzednim umiejscowieniem NEONET, bezpośrednią zaletą nowej lokalizacji jest darmowy parking dla klientów. Dotychczas do dyspozycji były tylko miejsca płatne. Dodatkowo, otwarty właśnie sklep należy do nowego formatu i zapewnia lepszą ekspozycję towarów oraz bardziej przestronne wnętrze – komentuje Zbigniew Ostrowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Z okazji otwarcia firma przewidziała prezenty powitalne w postaci bonów na zakupy: o wartości 100 zł dla pierwszych 50 osób oraz 50 zł dla kolejnych 50 kupujących. Na klientów czeka również promocja na transport wybranych sprzętów za 1 zł.

Sieć NEONET: konsekwentny rozwój

Nowe otwarcia sklepów to kolejne kroki konsekwentnie realizowanego planu rozwoju sieci detalicznej marki NEONET. Nowe lokalizacje ułatwią dostęp do oferty sieci klientom mieszkającym poza największymi aglomeracjami. Warto wspomnieć, że oba sklepy posiadają również punkty odbioru zamówień internetowych, dla zakupów realizowanych za pośrednictwem sklepu online neonet.pl. 

​Podczas otwarć obu sklepów obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Klienci są zobowiązani do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. NEONET apeluje o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi, respektowania zasady dystansu społecznego oraz zachęca do wyboru płatności bezgotówkowych.

KONTAKT / AUTOR
Mieszko Sibilski
Rzecznik prasowy
NEONET S.A.
602681739
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy