Nowy salon NEONET w Bartoszycach
Wygodny dojazd, duży parking, sąsiedztwo innych sklepów – to zalety nowej lokalizacji salonu NEONET w Galerii Awangarda w Bartoszycach. Z okazji Wielkiego Otwarcia, już 7 kwietnia od godziny 9.00 na klientów będą czekać wyjątkowe promocje i niespodzianki.
2016-03-31, 10:22

- Chcemy być blisko klientów – podkreśla Łukasz Milewski, regionalny kierownik sprzedaży. - Dzięki nowej lokalizacji, nasz salon będzie teraz łatwo dostępny zarówno dla mieszkańców Bartoszyc, jak i dla osób przyjeżdzających zza wschodniej granicy. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, a nowa galeria daje nam takie możliwości.

 

Dotychczas salony NEONET w Bartoszycach mieściły się przy ulicy Poniatowskiego 25 i Nad Łyną 16. Natomiast nowe, bardziej komfortowe usytuowanie sklepu w Galerii Awangarda przy ulicy Bema 40A umożliwia wygodne i kompleksowe zakupy. Największe korzyści dla klientów to sąsiedztwo innych sklepów, duży parking i dogodny dojazd od strony centrum i przejścia granicznego w Bezledach.

 

Ale to niejedyne zalety nowego salonu. Jak przyznaje Łukasz Milewski, klienci będą mieli do dyspozycji duży sklep z otwartą ekspozycją: - Powierzchnia nowego salonu to prawie 400 metrów kwadratowych nowoczesnej ekspozycji. Każdy klient będzie mógł dokładnie obejrzeć interesujący go produkt oraz będzie miał zapewnione profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne – dodaje.

 

Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można też potem bezpłatnie odebrać w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

 

7 kwietnia, z okazji Wielkiego Otwarcia NEONET, na klientów będą czekać wyjątkowe promocje i niespodzianki. Między innymi obniżki cen na cały asortyment oraz możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0% bez dodatkowych kosztów. W tym dniu wszelkie zakupy sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do klientów za symboliczną złotówkę.

 

Gwoździem programu będą jednak bony zakupowe na 100 zł i 50 zł dla pierwszych 50 klientów oraz konkurs kreatywny z nagrodami, w którym do wygrania będą m.in.: telewizor Samsung 32 cale, tablety Lenovo, radioodtwarzacze Philips.

 

Nowy salon w Bartoszycach będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00 oraz w soboty i niedziele w godzinach: 10.00-20.00.

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy