NEONET otwiera nowe sklepy w Łomży i Dęblinie
Jeden z liderów rynku AGD, RTV, IT – Grupa NEONET – powiększa sieć o kolejne dwa salony. Już 21 kwietnia nastąpi otwarcie sklepów w Łomży i Dęblinie. Z tej okazji na klientów czekają wyjątkowe promocje oraz niespodzianki.
2016-04-18, 08:47

Przypomnijmy, że niedawno NEONET otworzył sklep w Bartoszycach, a do końca kwietnia planuje jeszcze dwa inne otwarcia. Aktualnie sieć jest liderem rynku AGD, RTV, IT w miejscowościach poniżej 200 tysięcy mieszkańców. Planując kolejne otwarcia, marka stawia nie tylko na atrakcyjność lokalizacji, ale też na komfort zakupów przyszłych klientów.

Najmocniejszą stroną nowej inwestycji w Dęblinie jest usytuowanie sklepu w ścisłym centrum miasta: Rynek 40. Jak zapewnia Sebastian Dzierżak, regionalny kierownik sprzedaży: - Klienci będą mieli do dyspozycji 230 metrów kwadratowych zintegrowanej, w pełni otwartej i nowoczesnej ekspozycji. Poprzedni sklep był podzielony na dwa piętra. Nowy salon jest nie tylko większy, ale też wygodniejszy. Co jest szczególnie ważne dla mieszkańców Dęblina oraz sąsiednich miast: Ryków, Puław – zapewni obszerny parking z dużą ilością miejsca na odbiór zamówionego towaru.

Nowy salon w Łomży z kolei usytuowany jest w Parku Handlowym przy ulicy Piłsudskiego. - To obecnie najlepsza lokalizacja dla mieszkańców Łomży i okolicznych miast: Ostrołęki, Zambrowa, Grajewa czy Ostrowi Mazowieckiej. Nie tylko umożliwia wygodny oraz szybki dojazd do głównych dróg wylotowych z miasta, ale też zwiększa komfort samych zakupów. Zalety sklepu to ponad 380 metrów kwadratowych nowoczesnej i otwartej ekspozycji, duży parking, sąsiedztwo innych sklepów oraz dogodne godziny otwarcia salonu siedem dni w tygodniu - wymienia Przemysław Rutkowski, regionalny kierownik sprzedaży.

Z okazji Wielkiego Otwarcia, w nowych sklepach NEONET przygotował obniżki cen na cały asortyment oraz możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0% bez dodatkowych kosztów. Zakupy sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł będą w tym dniu dowożone do klientów za symboliczną złotówkę. 

Największą atrakcją dla klientów w Dęblinie będzie konkurs kreatywny, w którym każdy ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody: dron Parrot Jumping Suma, smartwatche Alcatel Onetouch i tablety Lenovo.

W Łomży na pierwszych 50 osób czekają bony rabatowe o wartości 100 zł i 50 zł, a co godzinę do wygrania będą: tablety Esperanza Dream Tab 7, żelazka Bosch, słuchawki Panasonic, elektryczne szczoteczki do zębów ORAL-B oraz karty pamięci Kingston 32 GB + Adapter.

Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment produktów rodzimych i światowych marek. Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można też potem bezpłatnie odebrać w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy