Dwa nowe otwarcia w sieci sklepów NEONET
W ostatnim tygodniu kwietnia ogólnopolska sieć sklepów NEONET powiększy się o kolejne salony sprzedaży – tym razem w województwach pomorskim i wielkopolskim. Nowe sklepy zostaną otwarte w Kwidzynie i w Szamotułach. Aktualnie sieć jest liderem rynku AGD, RTV, IT w miejscowościach poniżej 200 tysięcy mieszkańców.
2016-04-25, 08:43

Nowy sklep w Kwidzynie usytuowany jest w atrakcyjnym miejscu, pomiędzy często odwiedzanym bazarkiem a popularną Galerią Kopernik. Jego zalety to duży parking i bliskie sąsiedztwo innych sklepów. 26 kwietnia – w dniu Wielkiego Otwarcia – na klientów czekają setki produktów w obniżonych cenach, bony rabatowe, a także licytacja paragonów.

Jak przyznaje Robert Chodziński, regionalny kierownik sprzedaży - Otwarcie nowego salonu jest odpowiedzią na rosnące wymagania klientów i potwierdzeniem tego, że ich słuchamy. Klienci w Kwidzynie oczekują przede wszystkim profesjonalnej obsługi i bogatej oferty produktowej. Chcą dokonywać zakupów w nowoczesnym sklepie z dużą, otwartą ekspozycją, gdzie można oglądać i testować produkty. Dodatkowo liczą na wygodny parking z możliwością podjazdu pod sklep. To wszystko zapewnia właśnie nasz nowy salon sprzedaży przy ulicy Kopernika.

Dwa dni później, 28 kwietnia, będzie można zrobić zakupy w nowym salonie NEONET w Szamotułach. Nowy sklep będzie miał siedzibę w Galerii INBAG - to pierwsze w tym mieście centrum handlowe, skupiające znane marki.

Jak przyznaje Lidia Kozdrój, regionalny kierownik sprzedaży: - Sąsiedztwo innych sklepów to ogromna wygoda dla klientów w Szamotułach, którzy w jednym miejscu mają do dyspozycji produkty z różnych branż. Dodatkowo każdy ze sklepów ma swoje osobne wejście z ulicy, co też jest wielką zaletą. Salon NEONET to duża, bo licząca ponad 300 merów kwadratowych, przestrzeń lokalu z otwartą ekspozycją. Dzięki temu klienci mogą spokojnie zapoznać się z całym asortymentem oraz dokładnie obejrzeć i przetestować interesujące ich sprzęty RTV, IT, AGD czy akcesoria.

Także i tam w dniu Wielkiego Otwarcia na klientów czekają liczne atrakcje: licytacja paragonów, obniżki cen na cały asortyment, możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0% bez dodatkowych kosztów oraz transport wielkogabarytowych sprzętów o wartości powyżej 1000 zł za symboliczną złotówkę.

Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można też potem bezpłatnie odebrać w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy