NEONET debiutuje na Podhalu i będzie zatrudniać
Miejscowi powiadają: Nie ma takiej rzeczy, której nie da się kupić w Nowym Targu. Teraz to powiedzenie będzie w pełni uzasadnione. 19 maja jeden z liderów rynku AGD, RTV, IT otwiera swój pierwszy sklep na Podhalu.
2016-05-13, 08:54

Nowy i jednocześnie pierwszy w Nowym Targu salon NEONET ma przyciągać nie tylko klientów, ale i pracowników. Ogólnopolska sieć sklepów z komputerami, elektroniką i sprzętem gospodarstwa domowego zaprasza osoby zainteresowane pracą do aplikowania na stanowiska Doradców Klienta.

Największe zalety nowego salonu to duży parking, atrakcyjna lokalizacja – w znanym i lubianym supermarkecie E.Leclerc oraz w pobliżu dworca PKP – a także bogaty asortyment w postaci szerokiej oferty multimediów, sprzętów domowego użytku i elektroniki.

Dzięki sąsiedztwu innych sklepów, jak supermarket, jubiler, kantor, sklep zoologiczny czy liczne butiki NEONET stanie się chętnie odwiedzanym miejscem udanych zakupów w Nowym Targu. Powierzchnia salonu to około 200 metrów kwadratowych komfortowo wykończonego wnętrza. Każdy klient będzie mógł swobodnie obejrzeć, dotknąć i sprawdzić interesujący go produkt – zapewnia Wojciech Popadiak, regionalny kierownik sprzedaży i dodaje: –Wiemy, że klienci z Nowego Targu lubią być w centrum zainteresowania, uwielbiają promocje i rabaty. Klienci z zaprzyjaźnionej Słowacji natomiast za każdym razem negocjują cenę, przyzwyczajeni do jarmarków nowotarskich, które odbywają się tu od lat w czwartki i soboty. Właśnie w odpowiedzi na te oczekiwania klientów salon NEONET, jako jedyny na Podhalu, oferuje najszerszą gamę asortymentu RTV, AGD, IT, GSM w bardzo niskich cenach.

W bogatej ofercie sklepu znajdą się markowe telewizory, smartfony, laptopy, tablety i sprzęt AGD. A jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można też potem bezpłatnie odebrać w salonie. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych ze sprzedażą internetową, marka NEONET zapewnia swoim klientom wybór spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT.

Nowy salon NEONET w stolicy Podhala będzie otwarty 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00 i w niedziele 10.00-19.00.

19 maja, w dniu Wielkiego Otwarcia na klientów czekają obniżki cen na cały asortyment oraz możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0% bez dodatkowych kosztów. Ponadto w programie przewidziane są liczne atrakcje i niespodzianki. Pierwszych 150 osób otrzyma bony zakupowe, a każdy klient co godzinę ma szansę wygrać cenne nagrody w licytacji paragonów: tablety Lenovo A7 wifi, odkurzacze Zelmer, słuchawki Panasonic, kamery samochodowe Manta, powerbanki Tracer.

W tym dniu przy zakupie sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł nie trzeba martwić się o transport. Produkty będą dowożone do klientów za symboliczną złotówkę. Organizator nie zapomniał również o najmłodszych: z myślą o nich przed sklepem wyrośnie ogromna, dmuchana zjeżdżalnia BEKO.

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy