Padwa Północy z nowym salonem NEONET
Dogodna lokalizacja, duży parking, sąsiedztwo innych sklepów – to największe zalety nowego salonu NEONET w Zamościu. Sklep znajdzie swoją siedzibę w Centrum Handlowym HopStop przy ulicy Hrubieszowskiej 9. Już w najbliższą sobotę, 21 maja, Wielkie Otwarcie – z tej okazji na klientów czekają liczne promocje i niespodzianki.
2016-05-17, 08:00

- Zmieniamy się na lepsze. Przechodzimy do nowego Centrum Handlowego HopStop w Zamościu, które jest znacznie bardziej atrakcyjnym miejscem dla klientów – wyjaśnia Michał Słominski, Regionalny kierownik sprzedaży w NEONET i dodaje: - Centrum połączone jest z dworcem autobusowym, posiada duży, wygodny parking,  naprzeciwko znajdują się osiedla mieszkaniowe oraz zajezdnia busów. W porównaniu do poprzedniej lokalizacji w Zamościu, nowy salon NEONET ma nowoczesną, w pełni otwartą ekspozycję. Do dyspozycji klientów jest aż 300 metrów kwadratowych powierzchni sklepowej, na której znajdzie się ponad 4 tysiące markowych produktów, zaczynając od pralek, lodówek, telewizorów, na smartwatchach, tabletach, laptopach i konsolach kończąc. Wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT. Zakupiony towar można  potem bezpłatnie odebrać w salonie.

- Pragniemy, aby klienci w Zamościu czuli się wyjątkowo. Dlatego na dzień Wielkiego Otwarcia już od godziny 9.00 zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji i niespodzianek – zapowiada Michał Słominski.

Między innymi: obniżki cen na cały asortyment oraz możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0% bez dodatkowych kosztów. W tym dniu sprzęty wielkogabarytowe o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do klientów za symboliczną złotówkę.

Ponadto będzie kawa, popcorn i fotobudka. Najwięcej emocji wzbudzi zapewne Wyścig po Kasę, w ramach którego pierwszych 150 osób otrzyma bony na zakupy o wartości 100 zł, 50 zł lub 20 zł. Ogłoszony też zostanie konkurs kreatywny na hasło reklamujące sklep NEONET w Zamościu. Do zdobycia wspaniałe nagrody: smartfon Samsung Galaxy J5, smartwatche Alcatel Onetouch, tablety Lenovo z kartą pamięci 8 GB.

Nowy salon w Zamościu będzie czynny 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-20:00, w soboty 9:00-19:00 i w niedziele 10:00-17:00.

W związku z otwarciem nowego, większego sklepu, NEONET zamierza też zwiększyć zatrudnienie w tym regionie. Osoby chętne do pracy na stanowisko Doradcy Klienta, mogą zgłaszać swoją kandydaturę.

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy