NEONET w Tucholi przenosi się na ulicę Warszawską
Parking z możliwością bezpośredniego podjazdu pod sklep, sąsiedztwo innych sklepów i duża, otwarta ekspozycja - to zalety nowej lokalizacji NEONET w Tucholi. Po ośmiu latach działalności przy ulicy Cegielnianej salon przenosi się na ulicę Warszawską 21. Z okazji Wielkiego Otwarcia już w najbliższy czwartek na klientów czekają liczne atrakcje i niespodzianki.
2016-09-12, 11:41

Nowy salon w Tucholi będzie zlokalizowany w sąsiedztwie sklepu Biedronka, przy głównym targowisku. Dzięki większej powierzchni ekspozycyjnej (370 m2) klient będzie mógł spokojnie obejrzeć i przetestować interesujące go produkty. 

- Klient w Tucholi oczekuje kompleksowej profesjonalnej obsługi, bogatej oferty produktowej oraz możliwości dokonania komfortowych zakupów. Otwarcie większego salonu w lepszej lokalizacji jest właśnie odpowiedzią na rosnące wymagania klientów i potwierdzeniem tego, że ich słuchamy – mówi Robert Chodziński, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET.

Z okazji Wielkiego Otwarcia, 15 września dla klientów w Tucholi przygotowano liczne atrakcje i niespodzianki. Między innymi: bony zakupowe o wartości 100 i 50 zł, konkurs z nagrodami, promocje i obniżki cen na cały asortyment, a także możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0%. W tym dniu wszystkie sprzęty wielkogabarytowe o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do domów klientów za symboliczną złotówkę. A jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT. Zakupiony towar można potem bezpłatnie odebrać w salonie.

To nie ostatnie otwarcie NEONET we wrześniu. Do końca miesiąca spółka zapowiada jeszcze dwa inne wydarzenia – tym razem w południowych rejonach Polski. Dokonując kilkudziesięciu inwestycji w roku, spółka udowadnia, że jest jedną z najbardziej rozwojowych firm w branży.

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy