NEONET doposażył i zmodernizował sklep w Tarnobrzegu
Salon NEONET w Tarnobrzegu znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sikorskiego 8. Mimo sporych zalet, jak duży parking, atrakcyjna lokalizacja i sąsiedztwo innych sklepów – salon wymagał modernizacji i rozszerzenia asortymentu. 22 września, po gruntownym remoncie, sklep znów ruszy pełną parą.
2016-09-20, 14:59

Jak przyznaje Sebastian Dzierżak, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET, na ponowne otwarcie sklepu warto było czekać. Teraz klientów czeka miła niespodzianka:

- Nadrzędnym celem remontu było odświeżenie ekspozycji tak, aby klienci w Tarnobrzegu nadal dokonywali zakupów nie tylko w najlepszych cenach, ale i w jak najbardziej komfortowych warunkach. Przede wszystkim poszerzyliśmy asortyment, szczególnie w działach GSM i IT, czyli w obszarze smartfonów, tabletów, laptopów, a także dostosowaliśmy ekspozycję do najnowszych trendów branży RTV/AGD. Sklep został również w większym stopniu doświetlony i lepiej oznakowany – wymienia Sebastian Dzierżak i zapewnia: - To, co najlepsze, nie zostało jednak zmienione, czyli lokalizacja sklepu w ścisłym centrum miasta. Siedziba nie ulega zmianie, gdyż od wielu lat cieszy się ogromną popularnością i już tradycyjnie jest obowiązkowym punktem odwiedzin klientów zainteresowanych zakupem sprzętu w najlepszych cenach w Tarnobrzegu. Mamy nadzieję, że z nową ekspozycją i odświeżonym wyglądem sklep będzie przyciągał jeszcze więcej klientów.

Z okazji ponownego otwarcia sklepu NEONET w Tarnobrzegu w dniu 22 września na klientów czekają atrakcje i niespodzianki. Między innymi bony zakupowe dla pierwszych 60 osób, a także konkurs z cennymi nagrodami. Ponadto obniżki cen na cały asortyment, transport sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł do domów za symboliczną złotówkę, oraz możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0%.

Salon NEONET w Tarnobrzeg będzie czynny 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 18:00.

To kolejne otwarcie NEONET w tym miesiącu, ale nieostatnie. Ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT konsekwentnie realizuje strategię rozwoju, udowodniając, że jest jedną z najdynamiczniej rosnących firm w swojej branży.

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy