Turniej FIFA17 we wrocławskim NEONET
Już 1 października o godz. 10.00 we wrocławskim Sky Tower startuje turniej FIFA17 w NEONET. Pula nagród wynosi 15 000 złotych. Zwycięzca otrzyma najnowszą konsolę XBOX ONE z 2 padami i grą FIFA17. To już trzecia edycja kultowego turnieju w sieci sklepów NEONET. W ubiegłych latach turniej przyciągnął setki graczy. W tym roku dodatkową atrakcją będą obniżki cen na wybrane gry -50% oraz czasowe, specjalne promocje na wybrany asortyment.
2016-09-30, 09:28

Turniej będzie rozgrywany na 6 konsolach XBOX ONE firmy Microsoft. Zawodnicy, którzy zakwalifikowali się do turnieju, sami wybierają drużyny, którymi grają. Turniej składa się z trzech faz: pucharowej, grupowej i finałowej. Zwycięzca całego turnieju otrzyma najnowszą konsolę XBOX ONE z 2 padami i grą FIFA17. Dodatkowo dla uczestników przewidziane są dyplomy oraz niespodzianki, a dla kibiców - konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizator przypomina - lista zgłoszeniowa jest już zamknięta, jednak doświadczenia z poprzednich edycji pokazują, że wielu graczy w listy rezerwowej ma realne szanse wziąć udział w turnieju.

- Na wydarzenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, głównie z tego względu, że jest to świetna zabawa i niepowtarzalna okazja, by nabyć kultowe gry nawet 50% taniej - mówi organizator turnieju, Paweł Kajfasz z NEONET.

Więcej informacji na: https://www.neonet.pl/turniej-fifa17.html

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy