Po krótkiej przerwie NEONET w Tczewie wraca do gry
Już 20 października w Tczewie nastąpi otwarcie nowego salonu NEONET. Ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT, GSM po krótkiej przerwie wznawia działalność w tym mieście. Nowa siedziba sklepu będzie się znajdować w budynku Kaufland przy ulicy Kwiatowej. Z okazji Wielkiego Otwarcia przygotowano dla klientów liczne atrakcje, niespodzianki i konkurs z nagrodami.
2016-10-17, 13:57

NEONET w Tczewie będzie oferował bogaty asortyment markowych sprzętów gospodarstwa domowego, RTV i elektroniki użytkowej, począwszy od lodówek, kuchenek, pralek, telewizorów, odkurzaczy, po smartfony, laptopy, nawigacje. W dniu otwarcia wszystkie te produkty będzie można nabyć w mocno obniżonych cenach. Istnieje też możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0%.

- Mieszkańcy Tczewa i okolic znają dobrze naszą markę, ponieważ wcześniej nasz sklep funkcjonował przy ulicy Żwirki 40. Teraz zmieniamy lokalizację na nowocześniejszą i bardziej komfortową. Nowy salon w budynku Kaufland będzie miał otwartą ekspozycję, większą powierzchnię handlową i wygodny parking z możliwością podjazdu pod sklep – zapewnia Robert Chodziński, regionalny kierownik sprzedaży w NEONET i dodaje: - Klienci z pewnością odczują zmianę na lepsze, nie tylko w zakresie poprawy ekspozycji i podwyższenia standardu wyglądu salonu, ale też większego prestiżu dokonywanych u nas zakupów. Dodatkowo, dzięki bliskiemu sąsiedztwu innych sklepów, będą oni mogli zrobić kompleksowe zakupy bez konieczności odwiedzania wielu lokalizacji.

Na otwarcie nowego NEONET 20 października warto wybrać się całą rodziną. Wydarzeniu będą bowiem towarzyszyć ciekawe atrakcje. Pierwszych 60 osób otrzyma bony zakupowe o wartości 100 lub 50 zł, natomiast wszyscy mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody: telewizor Manta, wieża Philips, drukarka laserowa Samsung. Dla najmłodszych przed sklepem wyrośnie ogromna, dmuchana zjeżdżalnia, a nieco starszych zainteresują pokazy kulinarne, podczas których będzie można odkryć sekrety dobrego smaku.

W dniu otwarcia sprzęty wielkogabarytowe o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do klientów za symboliczną złotówkę. Natomiast jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl. Zakupioną w ten sposób rzecz można potem bezpłatnie odebrać w salonie.

Nowy salon w Tczewie będzie otwarty 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-20:00 oraz w niedziele w godzinach 10.00-18:00.

To kolejne otwarcie NEONET tej jesieni. Do końca roku spółka planuje jeszcze inne inwestycje w miejscowościach poniżej 200 tysięcy mieszkańców. Modernizując i przenosząc swoje sklepy w lepsze miejsca, sieć bierze pod uwagę zarówno atrakcyjność nowej lokalizacji, jak i preferencje samych klientów.

Więcej informacji na: https://www.neonet.pl/wielkie-otwarcie-tczew.html

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy