NEONET świętuje 13. urodziny!
„Jesteśmy po to, aby nasi klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu i mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością” – to motto przyświeca spółce już od 13 lat. Ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT, GSM właśnie obchodzi swoje urodziny.
2016-11-07, 11:16

Pierwszy sklep stacjonarny NEONET powstał we Wrocławiu w 2003 roku. Od tamtej pory sieć stawia sobie za cel fachowe doradztwo w zakresie wyboru elektroniki, telewizorów, komputerów, akcesoriów gospodarstwa domowego, którym dzieli się zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi.

Zaufanie do sieci, bogaty asortyment i konkurencyjne ceny sprawiają, że każdego dnia sklepy NEONET odwiedzają dziesiątki tysięcy konsumentów. Z kolei wysoki poziom usług i najwyższą jakość obsługi potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. W tym m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Diamenty Forbesa, Złoty Laur Konsumenta, tytuł Created In Poland Superbrands czy 1. miejsce w rankingu Daymakerindex w kategorii sieci AGD/RTV.

NEONET posiada blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju, a ich liczba z roku na rok rośnie. Klienci mogą tutaj nabyć markowe produkty w atrakcyjnych cenach, skorzystać z zakupów na raty oraz z wachlarza bogatej oferty usług dodatkowych takich jak: dostawa sprzętu do domu, montaż czy konfiguracja.

Grupa NEONET od wielu lat angażuje się w działania charytatywne i kampanie społeczne, wspierając m.in. Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu w walce o zdrowe serca najmłodszych pacjentów czy ogólnopolski projekt Szlachetna Paczka. Ponadto chętnie uczestniczy w życiu codziennym mieszkańców miast i miasteczek, w których posiada swoje sklepy, finansując i wspierając tamtejsze, lokalne inicjatywy.

Ale NEONET to nie tylko salony sprzedażowe. Sieć posiada również sklep internetowy Neonet.pl. Blisko 70% klientów internetowych wybrało już usługę Click & Collect, dzięki której mogą oni dokonywać zakupów drogą elektroniczną, a następnie bezpłatnie odbierać produkty w dowolnym sklepie stacjonarnym NEONET.

Z okazji swoich 13. urodzin NEONET przygotował dla wszystkich urodzinowe mega okazje: cenowe hity, wysokie rabaty, pakiety usług za złotówkę, promocje typu cashback i wiele innych.

KONTAKT / AUTOR
Jędrzej Jendrośka
NEONET
696 402 272
696402272
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy