Sklep NEONET w Nysie z nowym adresem
Już dziś, tj. 26 sierpnia, sklep NEONET w Nysie otwiera się w nowej lokalizacji – w parku handlowym Vendo przy ul. Piłsudskiego 7. Relokowany obiekt jest największym punktem handlowym sieci NEONET w Polsce. Mieszkańcy Nysy znajdą w nim szeroki wybór najnowocześniejszych sprzętów elektroniki domowej, a także strefy technologiczne. W związku z otwarciem sklepu, na klientów czekać będą specjalne promocje, a także wyjątkowy konkurs z nagrodami, który poprowadzi gość specjalny wydarzenia – Zygmunt Chajzer.
2021-08-26, 08:07

To już kolejne otwarcie sklepu NEONET w tym roku. Od stycznia sieć otworzyła już 7 nowych placówek w całej Polsce. Relokacja salonu w Nysie wpisuje się w konsekwentnie realizowany plan rozwoju sieci detalicznej marki NEONET – jednego z wiodących dostawców elektroniki domowej. Zgodnie z hasłami przewodnimi kampanii telewizyjno-radiowej „Porozmawiajmy o dobrych ofertach” oraz „Mówisz? Masz”, firma gwarantuje profesjonalną obsługę oraz prosty proces zakupowy, z wygodnym odbiorem produktów w dowolnym sklepie stacjonarnym.  W nowym punkcie NEONET w Nysie będzie dostępna opcja „odbiór za godzinę”, która umożliwi Klientom szybką realizację ich zamówień.

Nowa lokalizacja, nowe możliwości dla mieszkańców Nysy

Zmiana położenia sklepu w Nysie to dla mieszkańców przede wszystkim wiele praktycznych udogodnień. Nowy punkt został zlokalizowany w parku handlowym Vendo, oferującym mieszkańcom kompleksowe zakupy. W sąsiedztwie NEONET znajdują się takie marki jak m.in. Kik, H&M, Action, CCC, Lidl, Jysk, Martes Sport, Rossmann, a także punkty specjalistyczne takie jak apteka, optyk, ubezpieczalnia czy fryzjer.

Wraz ze zmianą lokalu, zwiększyła się również jego powierzchnia handlowa. Nowo otwarty NEONET posiada ponad 600 m² i jest obecnie największym sklepem w całej sieci marki. Na wyposażeniu punktu dostępna jest szersza oferta produktowa i technologiczna, z wszechstronną ekspozycją towarów dla kupujących, w praktycznej, dopasowanej aranżacji. W porównaniu z poprzednią lokalizacją do dyspozycji klientów będzie tu 3-krotnie większa liczba towarów.

- Ważnym udogodnieniem z punktu mieszkańców jest położenia sklepu blisko głównej, często uczęszczanej w Nysie drogi, a także duży, bezpłatny parking dla Klientów NEONET. Wcześniejsza lokalizacja oferowała tylko płatne miejsca, wzdłuż drogi, co nie było wygodne dla kupujących i co postanowiliśmy zmienić. Na plus przemawia również dopasowanie wejścia do sklepu dla wózków dziecięcych oraz inwalidzkich, co wcześniej nie było możliwe – komentuje Damian Więczek, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Przy Vendo Parku znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, więc mieszkańcy Nysy mogą dotrzeć do NEONET również transportem publicznym. Zmianie uległy też godziny otwarcia punktu, które zostały wydłużone. Zakupy w nowym sklepie NEONET będzie można zrobić w godzinach 9-21, natomiast w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Wyjątkowe atrakcje dla klientów

Podczas otwarcia sklepu w Nysie, nie zabraknie ciekawych atrakcji dla kupujących. Pierwszych 100 osób, które odwiedzą 26 sierpnia br. nowo otwarty punkt NEONET i zrobią zakupy, otrzymają powitalne bony rabatowe o wartości 100 zł i 50 zł. Na klientów czeka również promocja na transport wybranych sprzętów za 1 zł, a także dedykowana gazetka z ofertą specjalną. Sieć przygotowała także zabawę „Gra o Całość”, którą poprowadzi znana osobowość telewizyjna – Zygmunt Chajzer. 

Aby wziąć udział w zabawie, należy wymyślić hasło reklamowe promujące markę NEONET. Autorzy 10 najbardziej pomysłowych sloganów zostaną zaproszeni do udziału w grze, która odbędzie się 26 sierpnia o 18:00 przed salonem w Nysie. Więcej informacji na temat zgłoszenia się do zabawy, można znaleźć na stronie neonet.pl

​Podczas otwarć obu sklepów obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Klienci są zobowiązani do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. NEONET apeluje o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi, respektowania zasady dystansu społecznego oraz zachęca do wyboru płatności bezgotówkowych.

NEONET to wiodąca polska sieć sprzedaży detalicznej, prowadząca niemal trzysta stacjonarnych sklepów w całej Polsce. Sieć prowadzi także obsługujący miliony użytkowników miesięcznie sklep online – neonet.pl.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.