Sieć NEONET z nowym punktem w Grodzisku Mazowieckim
Wielkie otwarcie sklepu NEONET w Grodzisku Mazowieckim zaplanowano na 26 sierpnia br. Punkt został zlokalizowany w nowo otwartym parku handlowy Retalia, przy ulicy Rzemieślniczej 22. W dniu otwarcia nie zabraknie promocji na elektronikę, ekologicznych upominków, aromatycznej kawy czy też zestawów z gadżetami do szkoły dla najmłodszych.
Sklepy
2022-08-26, 08:28
Sieć NEONET otwiera pierwszy sklep w Sławnie
Już od 30 czerwca br. mieszkańcy Sławna będą mogli zrobić zakupy w pierwszym markecie NEONET w swoim mieście. Sklep zlokalizowano w największym obiekcie usługowym w okolicy - nowo wybudowanym parku handlowym przy zbiegu ulic Polanowskiej i Łącznej. Na klientów w dniu otwarcia czekają liczne promocje na elektronikę użytkową, a także specjalne atrakcje.
Sklepy
2022-06-30, 08:30
NEONET otworzył nowy sklep w Jabłonnie i relokował salon w Jastrzębiu-Zdrój
Dziś, tj.1 czerwca, sieć NEONET otwiera swój pierwszy punkt w Jabłonnie przy ulicy ul. Akademijnej 34 oraz uruchamia relokowany sklep w Jastrzębiu-Zdrój, który został zlokalizowany w nowo wybudowanym parku handlowym przy ulicy Podhalańskiej 21. Podczas otwarcia obu salonów, na klientów czekają liczne atrakcje i promocje na elektronikę użytkową.
Sklepy
2022-06-01, 08:13
Wielkie otwarcie sklepu NEONET w Krotoszynie
Już 27 kwietnia odbędzie się wielkie otwarcie sklepu NEONET w Krotoszynie, w nowym parku handlowym Mozaika przy ulicy Kobylińskiej 1. Na odwiedzających elektromarket w dniu otwarcia czekać będą liczne atrakcje i promocje, jak - 50% na drugi produkt AGD, -10% na wszystkie laptopy czy słuchawki bezprzewodowe za 1zł do każdego smartfona.
Sklepy
2022-04-27, 08:19
Sieć NEONET z pierwszym sklepem w Łomiankach
Już od 11 kwietnia mieszkańcy Łomianek będą mogli zrobić zakupy w pierwszym punkcie NEONET w tym mieście. Sklep zlokalizowany został w parku handlowym Prochownia Łomianki, mieszczącym się przy ul. Warszawskiej 122. Na odwiedzających elektromarket w dniu otwarcia czekać będą promocje na elektronikę użytkową, aromatyczna kawa, a także ekologiczne gadżety. NEONET zaprasza na zakupy już od 9:00.
Sklepy
2022-04-11, 08:10
Sklep NEONET w Zielonej Górze od 7 marca z nową lokalizacją
7 marca nastąpi otwarcie sklepu NEONET w Zielonej Górze po relokacji. Punkt został przeniesiony do nowego obiektu handlowego Green Park, mieszczącego się przy ulicy Zacisze 16. Otwarcie parku handlowego również zaplanowane jest na poniedziałek. Na odwiedzających sklep NEONET 7 marca, czekać będą atrakcyjne promocje oraz aromatyczna kawa.
Sklepy
2022-03-07, 08:49
Relokacja sklepu NEONET w Strzegomiu. Wielkie otwarcie już 3 marca!
Już 3 marca ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET uruchomi relokowany sklep w Strzegomiu. Nowy lokal mieści się w parku handlowym Quick Park Strzegom, przy alei Wojska Polskiego, prowadzącej na starówkę miasta. Salon oferuje mieszkańcom liczne udogodnienia, w tym powiększoną powierzchnię handlową oraz nowoczesną ekspozycję produktów.
Sklepy
2022-03-03, 08:20
Sieć elektromarketów NEONET otwiera pierwszy sklep w Sierpcu
Już 16 grudnia nastąpi wielkie otwarcie sklepu NEONET w miejscowości Sierpc położonej w województwie mazowieckim. Punkt został zlokalizowany w parku handlowym, mieszczącym się przy ulicy Konstytucji 3 Maja. W dniu otwarcia marka NEONET przygotowała dla klientów specjalne oferty.
Sklepy
2021-12-16, 08:20
NEONET w Nowym Dworze Gdańskim zmienia lokalizację
25 listopada nastąpi otwarcie sklepu NEONET w Nowym Dworze Gdańskim po relokacji. Salon został przeniesiony do nowo otwartego parku handlowego przy ulicy Warszawskiej. Obiekt liczy 5 tys. metrów kwadratowych, a NEONET będzie jedną z kluczowych marek w tej lokalizacji.
Sklepy
2021-11-25, 08:35
Otwarcie pierwszego sklepu NEONET w Chorzowie!
Już 24 listopada ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET otworzy swój pierwszy sklep w Chorzowie w świeżo wybudowanym Vendo Parku Hajduki przy ulicy Szpitalnej. Podczas oficjalnego otwarcia parku handlowego w środę wystąpi Michał Szczygieł – finalista 8 edycji programu „The Voice of Poland”. Z kolei dla klientów NEONET, sieć przygotowała specjalne rabaty.
Sklepy
2021-11-24, 08:30
Kolejne dwa nowe sklepy sieci NEONET: w Dębnie i Kutnie
Już 18 listopada, ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET otworzy dwa nowe punkty z elektroniką użytkową, w Dębnie przy ulicy Siewnej oraz w Kutnie w parku handlowym S1 Center przy ulicy Żwirki i Wigury. Na kupujących w dniu otwarcia w obu salonach czekają wyjątkowe atrakcje oraz rabaty.
Sklepy
2021-11-18, 08:20
Nowe sklepy NEONET w Bielanach Wrocławskich i Lubrzy koło Prudnika
28 października nastąpi otwarcie po relokacji dwóch sklepów sieci handlowej NEONET. Tym razem marka udoskonala i powiększa swoje punkty w Bielanach Wrocławskich oraz Lubrzy, w województwie opolskim. NEONET w Alei Bielany jest obecnie pierwszym z salonów w sieci z nowym rodzajem bogatej ekspozycji dla klientów. Z kolei relokowany sklep w Prudniku, został przeniesiony do nowo otwartego Premium Parku w pobliskiej Lubrzy.
Sklepy
2021-10-28, 08:02
Nowy, większy salon NEONET w Kartuzach
Już 30 września klienci NEONET będą mogli zrobić zakupy w nowym elektromarkecie sieci w Kartuzach. Z tej okazji czeka na nich specjalna oferta cenowa oraz promocja na dowóz sprzętu na terenie miasta za jedyne 1 zł. Osoby, które tego dnia odwiedzą salon będą także mogły wziąć udział w zabawie „Gra w NEONET”, którą poprowadzi gość specjalny – Krzysztof Ibisz.
Sklepy
2021-09-30, 08:15
Sklep NEONET w Nysie z nowym adresem
Już dziś, tj. 26 sierpnia, sklep NEONET w Nysie otwiera się w nowej lokalizacji – w parku handlowym Vendo przy ul. Piłsudskiego 7. Relokowany obiekt jest największym punktem handlowym sieci NEONET w Polsce. Mieszkańcy Nysy znajdą w nim szeroki wybór najnowocześniejszych sprzętów elektroniki domowej, a także strefy technologiczne. W związku z otwarciem sklepu, na klientów czekać będą specjalne promocje, a także wyjątkowy konkurs z nagrodami, który poprowadzi gość specjalny wydarzenia – Zygmunt Chajzer.
Sklepy
2021-08-26, 08:07
NEONET otwiera dwa nowe sklepy: w Oświęcimiu i Koszalinie
Już od dziś, tj. 5 sierpnia, ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET otwiera dwa nowe punkty z elektroniką użytkową. Pierwszy z nich pojawi się w Oświęcimiu, niedaleko funkcjonującego już w mieście sklepu sieci. Drugie otwarcie dotyczy relokowanego elektromarketu NEONET w Koszalinie, który został przeniesiony w dogodniejszą dla mieszkańców lokalizację. W obu miejscowościach na Klientów nowych punktów handlowych czeka wyjątkowa oferta cenowa i produktowa.
Sklepy
2021-08-05, 12:56
NEONET otwiera się na Lublin – nowy sklep, rabaty dla klientów
Już dziś, tj. 7 maja, nastąpi oficjalne otwarcie pierwszego w Lublinie sklepu sieci elektromarketów NEONET. Punkt z elektroniką domową na mapie Lublina startuje w nowym parku handlowym Diamentowa. Na klientów, którzy odwiedzą NEONET w dniu otwarcia, czekają specjalne rabaty przy kasie.
Sklepy
2021-05-07, 08:33
NEONET w Piekarach Śląskich – nowa lokalizacja, dłuższe godziny otwarcia
6 maja nastąpi otwarcie sklepu NEONET w Piekarach Śląskich po relokacji. Sklep został przeniesiony do świeżo otwartego parku handlowego Vendo.
Sklepy
2021-05-06, 08:31
Otwieramy dwa sklepy NEONET w jeden dzień – Hrubieszów i Żnin
Ogólnopolska sieć sklepów NEONET już 18 marca pojawi się w dwóch kolejnych miastach: Hrubieszowie oraz Żninie. W przypadku obu salonów są to pierwsze punkty firmy w tych miejscowościach. W związku z otwarciem, na klientów nowych elektromarketów czeka wyjątkowa oferta cenowa i produktowa, oraz ekologiczne upominki od firmy.
Sklepy
2021-03-16, 10:49
Mieszkańcy Augustowa i Malborka z dostępem do najlepszej elektroniki użytkowej. NEONET otwiera salony w kolejnych miejscowościach
29 października otwieramy jednego dnia aż 2 nowe salony NEONET: w Augustowie i Malborku. Nasza sieć dociera do nowych miejscowości, oferując ich mieszkańcom dostęp do zupełnie nowej jakości zakupów sprzętu RTV i AGD. Wszystko to przy zachowaniu środków maksymalnych bezpieczeństwa.
Sklepy
2020-10-29, 11:47
Nowy salon NEONET w Częstochowie! Dla najszybszych klientów bony rabatowe o wartości nawet 100 złotych!
Już w tę środę, 30 września, wielkie otwarcie nowego salonu NEONET w Częstochowie. Od 9:00 startuje akcja „Wyścig po kasę”. Na pierwszych klientów czekają bony rabatowe do 100 złotych na kolejne zakupy. W czasie wielkiego otwarcia, od środy do soboty, nowy punkt przy Alei Niepodległości 26B będzie czynny aż do 21:00.
Sklepy
2020-09-28, 10:06
Nowe otwarcie NEONET w Szczecinie – na klientów czekają mega rabaty!
Już w ten czwartek Wielkie Otwarcie salonu NEONET w nowej odsłonie. Elektromarket zaprasza 27 sierpnia do Retail Park Mieszka. Punktualnie o 9:00, rozpocznie się „Wyścig po kasę” – specjalna akcja promocyjna, w ramach której aż 150 klientów, po dokonaniu zakupów, otrzyma bon rabatowy o wartości 50 złotych.
Sklepy
2020-08-24, 09:31
Otwieramy nowy sklep NEONET w Siemiatyczach – dla Klientów specjalne rabaty
W czwartek, 6 sierpnia od godziny 9 rano rozpoczyna się w Siemiatyczach wielkie otwarcie nowego salonu NEONET. Sklep zlokalizowany jest przy ulicy Kościuszki 2, a dla klientów przygotowano akcję „Wyścig po kasę”, w której do zdobycia będą atrakcyjne bony na zakupy.
Sklepy
2020-08-03, 09:36
Podsumowanie otwarć sklepów NEONET w lipcu i sierpniu 2018
Wakację się już skończyły, ale nie wszyscy odpoczywali w trakcie ich trwania. NEONET w tym czasie intensywnie pracował relokując, modernizując i otwierając nowe sklepy. Jaki jest bilans tych działań?
Sklepy
2018-09-05, 16:04
NEONET w Opocznie przenosi się do Centrum Handlowego Retail Park
Od 3 sierpnia sklep NEONET w Opocznie będzie funkcjonował pod nowym adresem. Marka opuszcza dotychczasową siedzibę mieszczącą się przy ulicy Piotrkowskiej 13 i przenosi się do Centrum Handlowego Retail Park przy ulicy Dworcowej.
Sklepy
2017-07-31, 16:50
12
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.