NEONET otworzył nowy sklep w Jabłonnie i relokował salon w Jastrzębiu-Zdrój
Dziś, tj.1 czerwca, sieć NEONET otwiera swój pierwszy punkt w Jabłonnie przy ulicy ul. Akademijnej 34 oraz uruchamia relokowany sklep w Jastrzębiu-Zdrój, który został zlokalizowany w nowo wybudowanym parku handlowym przy ulicy Podhalańskiej 21. Podczas otwarcia obu salonów, na klientów czekają liczne atrakcje i promocje na elektronikę użytkową.
2022-06-01, 08:13

Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET liczy obecnie niemal 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce - neonet.pl i neo24.pl. Otwarcie punktu w Jabłonnie oraz nowego salonu w Jastrzębiu-Zdrój to kolejny krok służący poprawie dostępności elektroniki użytkowej, także w miastach poniżej 200 tys. mieszkańców. Powstające elektromarkety są w pełni dostosowywane do najnowszych standardów sieci oraz odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Nowy salon w  Jabłonnie

Sklep NEONET w Jabłonnie został zlokalizowany w parku handlowym przy ul. Akademijnej 34, przy drodze krajowej 61 w kierunku Warszawy. Dzięki wynoszącej aż 391 mkw powierzchni elektromarketu, klienci zyskają dostęp do szerokiej oferty produktów oraz nowoczesnych ekspozycji. Mieszkańcy miasta mogą dojechać do sklepu komunikacją miejską - liniami 723, 731 i L11, kursującymi średnio co 20 minut. Punkt NEONET w Jabłonnie otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20. W sklepie dostępny będzie również odbiór zamówień online, nawet  w ciągu 1 godziny od zakupu.

- Duża powierzchnia sklepu, przejrzysta ekspozycja produktów oraz najnowsze urządzenia elektroniczne pozwolą klientom na komfortowe i świadome zakupy. W nowym punkcie na kupujących czekać będą wykwalifikowani Doradcy, którzy z chęcią udzielą wszelkich informacji na temat produktów oraz dopasują rozwiązania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań – komentuje Marcin Zaborowski, Kierownik sklepu NEONET w Jabłonnie.

Relokacja elektromarketu NEONET w Jastrzębiu-Zdrój

Salon NEONET w Jastrzębiu-Zdrój został przeniesiony z ulicy Mazowieckiej 8 na ulicę Podhalańską 21 do „Parku Handlowego 7”. Nowy elektromarket posiada powierzchnię aż 545 mkw, co pozwoli na poprawę dostępności oraz zwiększenie ekspozycji produktów w punkcie stacjonarnym. Dla klientów dostępny będzie także przestronny parking liczący 140 miejsc postojowych. Sklep NEONET w Jastrzębiu Zdrój czynny będzie od 9 do 21 (pon-sob) oraz od 9 do 20 w niedziele handlowe.

- Dzięki relokacji sklepu i dostosowaniu go do najnowszych standardów sieci, mieszkańcy Jastrzębia-Zdrój zyskają wygodny dostęp do bogatego asortymentu elektroniki użytkowej oraz akcesoriów. Oprócz nowoczesnej ekspozycji, dodatkowym udogodnieniem dla klientów będzie także możliwość zakupu produktów online i odebrania ich w ciągu 1 godziny od zamówienia – komentuje Tomasz Pęcherczyk, Kierownik Sklepu NEONET w Jastrzębiu-Zdrój.

Promocje i atrakcje w dniu otwarcia

Na odwiedzających sklepy NEONET w Jabłonnie i Jastrzębiu-Zdrój w dniu otwarcia, czekać będą liczne promocje m.in: -50% na drugi produkt AGD do zabudowy, -15% na wszystkie ekspresy i odkurzacze, -10% na laptopy, bon 50 zł za każde wydane 500 zł na smartfony oraz smartwatche, a także soundbar za 1 zł do wszystkich telewizorów 55 cali i większych.

Dla chętnych, którzy tego dnia wezmą udział w ankiecie, NEONET przygotował także paczki z ekologicznymi gadżetami, m.in. z bambusowymi kubkami czy zaślepkami na kamerę w laptopie, wykonanymi z tworzywa z pszenicy.

Oprócz promocji na elektronikę użytkową, na klientów sieci czeka również aromatyczna kawa Lavazza, przygotowywana przez profesjonalnego baristę. Dodatkowo w Jastrzębiu-Zdrój o najmłodszych odwiedzających zadbają profesjonalni animatorzy dla dzieci, którzy przygotowali takie atrakcje jak malowanie twarzy czy wspólne puszczanie baniek mydlanych.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.