NEONET otworzył trzy nowe sklepy
24 listopada, ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET otworzy trzy nowe punkty z elektroniką użytkową – w Inowrocławiu, Toruniu oraz Zamościu. W dniu otwarcia we wszystkich wspomnianych salonach na kupujących czekają wyjątkowe atrakcje oraz rabaty.
2022-11-24, 08:19

Sieć NEONET licząca niemal 300 salonów stacjonarnych oraz dwie platformy sprzedażowe online, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju sklepów, otwierając nowe punkty oraz relokując obecne salony w dogodniejsze dla klientów lokalizacje. W swoich działaniach marka skupia się w dużej mierze na dotarciu do mieszkańców miast poniżej 200 tys. Do tej pory od początku roku na zakupowej mapie Polski pojawiło się aż 12 nowych sklepów NEONET.

Relokacja elektromarketu w Inowrocławiu

Nowy salon NEONET w Inowrocławiu zostanie otwarty w wyniku relokacji punktu do parku handlowego S1 CENTER przy ul. Solnej 20. Jego powierzchnia wyniesie aż 510 mkw, dzięki czemu  klienci zyskają większą niż dotychczas przestrzenią zakupową wraz z nowoczesnymi strefami produktowymi. Nowa lokalizacja zapewni również dogodny dojazd za pomocą transportu publicznego, a także dostęp do dużego parkingu dla osób zmotoryzowanych. Kupujący będą mieć również możliwość realizacji zamówień online poprzez system „Odbiór za godzinę”. Nowy salon będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

– Zmieniając lokalizację salonu NEONET w Inowrocławiu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, którzy od dziś zyskają dostęp do jeszcze szerszej i bardziej zróżnicowanej oferty z elektroniką użytkową. Rozbudowana i zmodernizowana przestrzeń handlowa zapewni klientom bogatszy wybór produktów oraz nowe doświadczenia zakupowe. Rozwijająca się infrastruktura parku handlowego pozwoli także na dokonywanie wygodnych i kompleksowych zakupów w jednym miejscu – mówi Paulina Budzińska, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Pierwszy punkt sieci w Toruniu

Pierwszy sklep sieci w Toruniu pojawił się przy ul. Olsztyńskiej 10, w sąsiedztwie C.H. Nowe Bielawy. Powierzchnia handlowa lokalu wynosi 641 mkw, będzie to jeden z największych i najnowocześniejszych salonów sieci. W sąsiedztwie znajduje się również przestronny parking na 1250 miejsc postojowych. Wygodny dojazd do punktu zapewni lokalizacja w pobliżu dwóch dróg krajowych oraz autostrady A1,          a także bliskość komunikacji publicznej. NEONET przy ul. Olsztyńskiej 10 będzie realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system „Odbiór za godzinę”. Nowy sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

– Nie możemy doczekać się otwarcia pierwszego salonu NEONET w naszym mieście. Ze względu na swój turystyczny potencjał Toruń jest dla nas niezwykle ważny. W związku z tym zdecydowaliśmy, że toruński sklep będzie jednym z najnowocześniejszych i największych w Polsce – mówi Przemysław Skierski, Kierownik Sklepu NEONET Toruń.

Większy salon NEONET w Zamościu

Nowy salon NEONET w Zamościu powstał w wyniku przeniesienia dotychczasowego punktu do większego lokalu w parku handlowym przy ul. Legionów 8, we wschodniej części miasta. Dotychczasowy sklep działał w mieście już od dekady. Relokacja do nowego lokalu zapewni mieszkańcom Zamościa wygodniejsze zakupy, dzięki przestronnemu wnętrzu, eleganckiej i funkcjonalnej ekspozycji towarów, znacząco większemu zatowarowaniu, a także innowacyjnym strefom z produktami klasy premium. NEONET w Zamościu, liczy ponad 550 mkw powierzchni handlowej i jest największym obiektem sieci w tym rejonie Polski. Klienci sklepu otrzymają także możliwość odbioru swoich zamówień złożonych za pośrednictwem kanałów online sieci – poprzez system „Odbiór za godzinę”. Sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 9-17.

- Relokacja sklepu NEONET w Zamościu podyktowana była zwiększeniem udogodnień dla kupujących,        a także widocznym wzrostem sprzedażowym. Dzięki zmianie lokalizacji, możliwa była również rozbudowa powierzchni sprzedażowej nowego salonu oraz lepszej ekspozycji produktów  – komentuje Katarzyna Piotrowiak, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Aromatyczna kawa i promocje na Black Friday

Dla odwiedzających nowo otwarte elektromarkety przygotowano atrakcje i produkty w obniżonych cenach, które będą zapowiedzią dla promocji z okazji Black Friday. Ponadto w czasie wielkiego otwarcia klienci, którzy zrobią zakupy i okażą paragon, otrzymają paczkę ekologicznych gadżetów m.in. bambusowy kubek czy zaślepkę na kamerę w laptopie wykonaną z pszenicznego, ekologicznego tworzywa. Natomiast zakupy umili im profesjonalny barista serwujący aromatyczną kawę przez cały dzień.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.