Relokacja salonu NEONET w Iławie
Już 23 marca o godz. 9:00 odbędzie się otwarcie sklepu NEONET w Iławie znajdującego w parku handlowym Era Park, przy Alei Jana Pawła II 10. Tego dnia na klientów czekać będą atrakcyjne rabaty.
2023-03-23, 08:14

Otwarcie elektromarketu NEONET w parku handlowym Era Park to efekt relokacji dotychczasowego punktu znajdującego się przy ul. Niepodległości 4b w Iławie. Powierzchnia handlowa nowego salonu wyniesie aż 444 mkw i będzie charakteryzować się przestronnym wnętrzem, rozbudowaną strefą ekspozycji produktów i nowoczesnymi rozwiązaniami, umilającymi zakupy. W porównaniu z poprzednią lokalizacją będzie to o ponad 100% więcej przestrzeni.

Wygodne zakupy w nowym salonie

Park handlowy Era Park u zbiegu ulicy Ziemowita i Alei Jana Pawła II, będzie największym obiektem tego typu w Iławie. Jego powierzchnia wyniesie ponad 7 tys. mkw. i znajdzie się w nim 20 lokali usługowych, m.in.: Action, Pepco, Aldi, House, Martes Sport, Deichmann, Rossmann i Sinsay. W pobliżu ulokowane są także takie punkty jak restauracja McDonald’s, stacja paliw Orlen, przedszkole czy salon fryzjerski. Wygodny dojazd do parku handlowego zapewni klientom biegnąca przez miasto droga krajowa numer 16, w pobliżu której ulokowany został obiekt. Z kolei na zmotoryzowanych odwiedzających czeka parking na około 230 miejsc postojowych.

– Relokacja salonu NEONET w Iławie pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby zakupowe mieszkańców miasta i okolic. Nowy sklep jest przede wszystkim znacznie większy od naszego dotychczasowego salonu. Dodatkowo, został dostosowany do najnowszych standardów sieci, a także posiada jeszcze lepszą ekspozycję. Tym samym daje klientom  wygodny dostęp do szerokiej oferty elektroniki użytkowej. Lokalizacja w nowym parku handlowym pozwoli natomiast mieszkańcom miasta na dokonywanie wygodnych i kompleksowych zakupów w jednym miejscu – mówi Adam Piotrowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

NEONET przy ul. Alei Jana Pawła II 10 będzie także realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system „odbiór za godzinę”. Nowy sklep będzie funkcjonował od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

Na czas ponownego otwarcia marka NEONET zaplanowała specjalne promocje oraz atrakcje dodatkowe dla odwiedzających. Już 23 marca pierwszych 10 Klientów otrzyma bon o wartości 100 zł, a na kolejnych 40 Klientów będzie czekał bon o wartości 50 zł. Dodatkowo dla 100 Klientów, którzy dokonają zakupu dużego AGD lub telewizora powyżej 40 cali, usługa transportu z wniesieniem w granicach miasta wyniesie tylko złotówkę. Natomiast żeby umilić zakupy w sklepie, wszystkim odwiedzającym nowy punkt będzie serwowana aromatyczna kawa.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.