Sklep NEONET w Zielonej Górze od 7 marca z nową lokalizacją
7 marca nastąpi otwarcie sklepu NEONET w Zielonej Górze po relokacji. Punkt został przeniesiony do nowego obiektu handlowego Green Park, mieszczącego się przy ulicy Zacisze 16. Otwarcie parku handlowego również zaplanowane jest na poniedziałek. Na odwiedzających sklep NEONET 7 marca, czekać będą atrakcyjne promocje oraz aromatyczna kawa.
2022-03-07, 08:49

Sieć NEONET licząca niemal 300 salonów stacjonarnych oraz dwie platformy sprzedażowe online, konsekwentnie realizuje strategię rozwoju sklepów, otwierając nowe punkty oraz relokując obecne salony w dogodniejsze dla klientów lokalizacje. W swoich działaniach marka skupia się w dużej mierze na dotarciu do mieszkańców miast poniżej 200 tys.

Sklep NEONET w Green Parku

Sklep NEONET w Zielonej Górze, mieścić się będzie w parku handlowym Green Park przy ulicy Zacisze 16. Nowa lokalizacja gwarantuje liczne udogodnienia dla klientów. Obiekt o powierzchni 3,5 tys. metrów kwadratowych, wyróżnia nowoczesna architektura oraz bliskie sąsiedztwo supermarketów spożywczych. W Green Park, oprócz NEONET, zlokalizowanego w środkowej części zabudowy, znajdują się także Rossman, Pepco, Dealz, Kakadu, Żabka i Tedi. Dzięki różnorodności marek, mieszkańcy Zielonej Góry mają możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Na zmotoryzowanych klientów sklepu czeka przestronny parking, liczący 100 miejsc. Do parku handlowego można dostać się również komunikacją miejską, która dojeżdża na ulicę Zacisze.

- Relokacja sklepu NEONET w Zielonej Górze podyktowana była zwiększeniem udogodnień dla kupujących. Dzięki zmianie lokalizacji, możliwa była również rozbudowa powierzchni sprzedażowej nowego salonu, która obecnie wynosi 490 m² oraz zwiększenie ekspozycji z produktami dla klientów – komentuje Aleksandra Pięta, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Punkt NEONET w Zielonej Górze jest największym obiektem sieci w tej okolicy, posiadającym szeroki asortyment elektroniki użytkowej. Sklep w Green Parku będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a w niedziele handlowe od 10 do 18. Zamówienia złożone przez internet będzie można odebrać w sklepie nawet w ciągu godziny.

Aromatyczna kawa i festiwal promocji dla klientów

Podczas wielkiego otwarcia relokowanego sklepu NEONET w Zielonej Górze, na kupujących będą czekać liczne oferty promocyjne. Wśród kategorii, na które warto zwrócić uwagę są m.in. telewizory (promocja soundbar za 1 zł przy zakupie wybranych telewizorów 55 cali), duże AGD (50% zniżki na drugi produkt AGD do zabudowy), lodówki oraz pralki (rabat 15%), czy też smartfony (słuchawki bezprzewodowe za 1 zł do każdego smartfona). Dodatkowo każdy klient będzie mógł napić się świeżo parzonej kawy Lavazza, serwowanej przez profesjonalnego baristę.

Podczas otwarcia punktu w Zielonej Górze obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Klienci są zobowiązani do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. NEONET apeluje o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi, respektowania zasady dystansu społecznego oraz zachęca do wyboru płatności bezgotówkowych.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.