Sieć NEONET otwiera pierwszy sklep w Sławnie
Już od 30 czerwca br. mieszkańcy Sławna będą mogli zrobić zakupy w pierwszym markecie NEONET w swoim mieście. Sklep zlokalizowano w największym obiekcie usługowym w okolicy - nowo wybudowanym parku handlowym przy zbiegu ulic Polanowskiej i Łącznej. Na klientów w dniu otwarcia czekają liczne promocje na elektronikę użytkową, a także specjalne atrakcje.
2022-06-30, 08:30

Od początku roku NEONET sukcesywnie otwiera nowe sklepy oraz relokuje bieżące placówki, dostosowując je do najnowszych standardów. Otwarcie pierwszego sklepu NEONET w Sławnie to kolejny krok sieci, dzięki któremu mieszkańcy miast poniżej 200 tys. mieszkańców zyskują dostęp do bogatej oferty elektroniki użytkowej. To już 7 sklep sieci otwarty lub relokowany w tym roku. Pod brandem marki działa obecnie niemal 300 marketów stacjonarnych oraz dwa sklepy internetowe - neonet.pl i neo24.pl.

Lokalizacja w centrum Sławna

NEONET w Sławnie został zlokalizowany przy ulicy Polanowskiej 18, w nowej galerii na mapie miasta. Świeżo wybudowany, liczący ponad 18 tys. mkw. park handlowy jest największym obiektem zakupowym w Sławnie. Docelowo pomieści on 11 lokali usługowych wraz z operatorem głównym, myjnią samochodową oraz przestronnym parkingiem na ponad 200 miejsc postojowych. Obiekt wyróżnia się bardzo dogodną lokalizacją - tuż przy zjeździe na obwodnicę miasta, zapewniającą szybki dojazd również mieszkańcom okolicznych rejonów. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się też dworzec PKP i PKS. Na trasie Słupsk – Sławno kursuje natomiast linia autobusowa Nord 107, dowożąca pasażerów pod park handlowy.

- Otwarcie sklepu NEONET w Sławnie to wyjście naprzeciw oczekiwaniom zakupowym Klientów, którzy do tej pory korzystali z salonów oddalonych o 25-40 km od naszego miasta. Umiejscowienie salonu w centrum Sławna, w pobliżu najważniejszych instytucji i usług, tuż przy węźle komunikacyjnym, czyni go niezwykle atrakcyjnym punktem na zakupowej mapie regionu – komentuje Grzegorz Borowiec, Kierownik Sklepu NEONET w Sławnie.

NEONET w Sławnie będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, zaś w niedziele handlowe 10-18. W sklepie będzie możliwość odbioru zamówień internetowych nawet w ciągu 1 h. Oprócz NEONET, tego samego dnia w parku handlowym zaczną działać  Lidl, Pepco i Kik. W obiekcie funkcjonują już CCC, Tedi, Martes Sport, Rossman i Kaes. Tak duża różnorodność marek pozwoli mieszkańcom Sławna dokonywać kompleksowych zakupów w jednym miejscu.

Niespodzianki na otwarciu

W dniu otwarcia nowego salonu, NEONET przygotował dla odwiedzających liczne promocje na elektronikę użytkową. Klienci będą mogli liczyć m.in. na rabat 50% na zakup drugiego sprzętu AGD do zabudowy, 20% zniżki na lodówki, zamrażarki, suszarki i pralki, zakup laptopa z 10% upustem czy też otrzymać bon 50 zł za każde wydane 500 zł na smartfony oraz smartwatche. Zakupy umilać będzie świeżo mielona kawa Lavazza, serwowana na miejscu przez profesjonalnego baristę.

Eko upominki dla klientów

Rozwijając swoją sieć, NEONET dba także o środowisko naturalne, jednocześnie zachęcając klientów do ekologicznych rozwiązań. Firma jako pierwsza na rynku elektromarketów wprowadziła we wszystkich swoich sklepach w pełni biodegradowalne torby na zakupy z biopolimeru ze skrobi ziemniaczanej. Po wyrzuceniu ich do pojemnika z bioodpadami, już po 45 dniach rozkładają się one na biomasę. Klienci odwiedzający nowy sklep w Sławnie w dniu otwarcia, mogą liczyć również na paczki z ekologicznymi gadżetami od marki, w których znajdą m.in. bambusowe kubki czy zaślepki na kamerę w laptopie, wykonane z tworzywa z pszenicy.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.