Wielkie otwarcie sklepu NEONET w Gnieźnie. „Dla tych, którzy cenią sobie dogodny dojazd”
Już 23 listopada wraz z wielkim otwarciem parku handlowego N-PARK odbędzie się otwarcie nowego sklepu NEONET w Gnieźnie przy ul. Składowej 4, niedaleko centrum miasta. Pierwsi klienci mogą liczyć na znaczne rabaty.
2022-11-23, 08:18

Wszystkich mieszkańców Gniezna i okolic zapraszamy na wielkie otwarcie nowego większego salonu NEONET z nowoczesną aranżacją i szeroką gamą asortymentu, również elektroniki klasy premium. Kolejny elektromarket NEONET w Gnieźnie o powierzchni handlowej 520 mkw zlokalizowany w nowym parku handlowym N-PARK, jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią sobie wygodny dojazd samochodem lub komunikacją miejską.

Nowo otwarty punkt w centrum miasta będzie charakteryzował się nowoczesnymi strefami produktowymi i bardzo dogodnym dojazdem z wykorzystaniem transportu publicznego (liniami autobusowymi o nr: 9, 17, 3, 11, 31). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się duży parking, galeria handlowa PIASTOVA i takie sklepy jak: Brico Marche, ROSSMANN, Dealz, TEDI, Żabka, MAXI ZOO, HOUSE, CROPP, SINSAY, HalfPrice, Just Gym (siłownia), ponadto Dworzec PKP i stadion żużlowy.

NEONET w parku handlowym N-PARK będzie także realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system odbiór za godzinę. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 10-21, a także      w niedziele handlowe w godzinach 10-20.

Atrakcje i promocje w dniu otwarcia

Dla odwiedzających nowo otwarty elektromarket przygotowano atrakcje i produkty w obniżonych cenach. Ponadto w czasie otwarcia klienci, którzy zrobią zakupy i okażą paragon, otrzymają paczkę ekologicznych gadżetów m.in. bambusowy kubek czy zaślepkę na kamerę w laptopie wykonaną z pszenicznego, ekologicznego tworzywa. Zakupy umili profesjonalny barista, który będzie prezentował ekspres marki Siemens oraz serwował aromatyczną kawę przez cały dzień.

- Otwierając nowy salon NEONET w Gnieźnie wychodzimy naprzeciw potrzebom lokalnej społeczności, która wykazywała zapotrzebowanie na dostęp do szerszej i bardziej zróżnicowanej oferty elektroniki użytkowej. Na większej przestrzeni handlowej z pewnością będziemy w stanie zapewnić natychmiastowy dostęp do produktów, których poszukują nasi klienci – podkreśla Joanna Wiśniewska, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Otwarcie nowoczesnego i większego sklepu NEONET w Gnieźnie w jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, która w swoich działaniach skupia się na spełnianiu oczekiwań klientów z miast poniżej 200 tys. mieszkańców oraz zapewnieniu im jak najlepiej dopasowanej oferty elektroniki użytkowej. Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET liczy obecnie niemal 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce - neonet.pl i neo24.pl. 

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.