Otwarcie pierwszego sklepu NEONET w Chorzowie!
Już 24 listopada ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET otworzy swój pierwszy sklep w Chorzowie w świeżo wybudowanym Vendo Parku Hajduki przy ulicy Szpitalnej. Podczas oficjalnego otwarcia parku handlowego w środę wystąpi Michał Szczygieł – finalista 8 edycji programu „The Voice of Poland”. Z kolei dla klientów NEONET, sieć przygotowała specjalne rabaty.
2021-11-24, 08:30

Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET liczy już niemal 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce - neonet.pl i neo24.pl. Otwarcie sklepu w Chorzowie jest kolejnym krokiem rozwoju sieci, która w swoich działaniach skupia się na dotarciu do mieszkańców miast poniżej 200 tys. oraz zapewnieniu im najlepszej oferty z elektroniką użytkową.

Pierwszy salon NEONET w Chorzowie

Do tej pory mieszkańcy Chorzowa nie posiadali własnego sklepu NEONET. Najbliższe salony znajdowały się w Bytomiu, Rudzie Śląskiej i Siemianowicach Śląskich. Od 24 listopada do zakupowej mapy województwa śląskiego dołączy elektromarket w Chorzowie. Punkt został zlokalizowany w nowo wybudowanym Vendo Parku Hajduki przy ulicy Szpitalnej. W obiekcie oprócz salonu NEONET, klienci znajdą też takie marki jak: Action, Kik, Rossmann, Dealz, Kakadu, Pepco, a także markety spożywcze: Biedronkę i Lidl.

- Do tej pory najbliższe punkty NEONET znajdowały się w sąsiednich miejscowościach, dlatego otwarcie tego punktu będzie dużym ułatwieniem dla mieszkańców Chorzowa. Nowy salon dostosowaliśmy do najnowszych standardów sieci, tak aby nasi Klienci znaleźli w nim wszystko, czego potrzebują. Sklep NEONET w Chorzowie będzie miał ponad 550 m² oraz bogatą ekspozycję produktów – komentuje Marek Paszek, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Park handlowy, w którym mieści się nowy salon NEONET cechuje się dobrą lokalizacją, która umożliwi klientom szybki i łatwy dojazd. W pobliżu Vendo Parku Hajduki znajduje się autostrada A4, a także przystanek autobusowy i tramwajowy oraz dworzec PKP Chorzów Batory w odległości 500 m. Na zmotoryzowanych klientów obiektu czeka ponad 200 miejsc parkingowych. Dla kupujących, chcących skorzystać z usług NEONET w Chorzowie, sklep będzie otwarty codziennie w godzinach 9-21.

Atrakcje dla klientów NEONET

NEONET w dniu otwarcia punktu w Chorzowie, przygotował dla odwiedzających specjalną ofertę. Na pierwszych 50 klientów, którzy 24 listopada zdecydują się na zakupy, czekają kupony na kwotę 100 zł, na kolejnych 50 – bony o wartości 50 zł. Natomiast dla osób biorących udział w ankiecie, firma przygotowała zestawy z ekologicznymi upominkami. W paczce znajdą się m.in. bambusowe kubki czy zaślepki na kamerę w laptopie wykonane z pszenicy. Dodatkowo klienci będą mogli porozmawiać z profesjonalnym baristą, który w dniu otwarcia przygotuje dla nich świeżo parzoną kawę Lavazza i odpowie na zadane pytania.

Co więcej, Vendo Park z okazji oficjalnego otwarcia przygotował dla odwiedzających występ Michała Szczygła, finalisty 8 edycji programu „The Voice of Poland”, znanego z takich utworów jak „Nic tu po mnie” i „Więcej”.

Podczas otwarcia sklepu obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Klienci są zobowiązani do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. NEONET apeluje o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi, respektowania zasady dystansu społecznego oraz zachęca do wyboru płatności bezgotówkowych.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.