Nowy, większy salon NEONET w Kartuzach
Już 30 września klienci NEONET będą mogli zrobić zakupy w nowym elektromarkecie sieci w Kartuzach. Z tej okazji czeka na nich specjalna oferta cenowa oraz promocja na dowóz sprzętu na terenie miasta za jedyne 1 zł. Osoby, które tego dnia odwiedzą salon będą także mogły wziąć udział w zabawie „Gra w NEONET”, którą poprowadzi gość specjalny – Krzysztof Ibisz.
2021-09-30, 08:15

Większy salon w znanej mieszkańcom okolicy

Nowy sklep NEONET znajduje się w parku handlowym przy ulicy Gdańskiej 49 w Kartuzach, naprzeciwko dotychczasowego punktu sieci, w sąsiedztwie sklepów innych popularnych marek, takich jak Action, Max Xavier czy Zoo Yellow. Dzięki temu klienci w łatwy sposób będą mogli zrobić wszystkie zakupy w jednym miejscu. Relokacja salonu do większego i bardziej nowoczesnego obiektu pozwoliła także na poszerzenie oferty dostępnych stacjonarnie produktów oraz ich lepszą ekspozycję, sprawiając, że zakupy staną się jeszcze bardziej wygodniejsze. Zmotoryzowani mieszkańcy Kartuz docenią też znajdujący się obok dogodny i funkcjonalny parking. Elektromarket będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-22:00, a w niedziele handlowe 10:00-18:00. Na terenie obiektu oprócz tradycyjnych zakupów w salonie, kupujący będą mogli również odbierać produkty zamówione za pośrednictwem strony internetowej neonet.pl. 

- Nowy sklep w Kartuzach będzie funkcjonować w znanej klientom sieci lokalizacji, naprzeciwko naszej dotychczasowej siedziby. W odpowiedzi na oczekiwania mieszkańców dotyczące szerszej oferty przenieśliśmy salon, zyskując więcej przestrzeni, co bezpośrednio wpływa na jego lepsze zatowarowanie oraz bardziej przejrzyste ułożenie produktów. Powiększyliśmy ekspozycję smartfonów, telewizorów              i sprzętów do zabudowy. Dbając o komfort kupujących, alejki w salonie są szersze, a dostęp do towarów łatwiejszy. Wszystko zgodnie z  najnowszymi standardami sieci NEONET – mówi Grzegorz Rathnau, Kierownik Sklepu NEONET w Kartuzach.

Święto zakupowych okazji

Z okazji otwarcia nowego sklepu dla mieszkańców Kartuz została przygotowana specjalna gazetka promocyjna, z produktami w atrakcyjnych cenach. Ponadto, na pierwszych 80 kupujących czekają bony rabatowe. Tego dnia będzie również obowiązywać promocja, w ramach której klienci będą mogli za jedyne 1 zł skorzystać z usługi transportu wraz z wniesieniem dla produktów z kategorii dużego AGD oraz telewizorów powyżej 40 cali i wartości zamówienia powyżej 1000 zł na terenie całego miasta. Na osoby, które tego dnia odwiedzą nowy salon czeka też szereg atrakcji w specjalnej strefie przed sklepem oraz eko-gadżety z logo sieci. Z kolei o godzinie 18:00 rozpocznie się wspólna zabawa „Gra w NEONET”, którą poprowadzi znany prezenter telewizyjny, Krzysztof Ibisz. 

​W związku z trwającą pandemią COVID-19 podczas otwarcia sklepu obowiązywać będą aktualne obostrzenia. NEONET apeluje o noszenie wewnątrz sklepu maseczek, dezynfekcję rąk przed wejściem oraz zachowywanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi. Sieć zachęca także do wyboru płatności bezgotówkowych.

NEONET to wiodąca polska sieć sprzedaży detalicznej, prowadząca niemal trzysta stacjonarnych sklepów w całej Polsce. Sieć prowadzi także obsługujący miliony użytkowników miesięcznie sklep online – neonet.pl.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.