Nowe sklepy NEONET w Bielanach Wrocławskich i Lubrzy koło Prudnika
28 października nastąpi otwarcie po relokacji dwóch sklepów sieci handlowej NEONET. Tym razem marka udoskonala i powiększa swoje punkty w Bielanach Wrocławskich oraz Lubrzy, w województwie opolskim. NEONET w Alei Bielany jest obecnie pierwszym z salonów w sieci z nowym rodzajem bogatej ekspozycji dla klientów. Z kolei relokowany sklep w Prudniku, został przeniesiony do nowo otwartego Premium Parku w pobliskiej Lubrzy.
2021-10-28, 08:02

Będący jedną z największych w Polsce sieci sprzedaży elektroniki domowej NEONET, konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju poprzez dwie platformy sprzedażowe – neonet.pl i neo24.pl, a także otwierając kolejne salony w nowych lokalizacjach. Wybierając miejscowości, firma w głównej mierze skupia się na dotarciu ze swoją ofertą do mieszkańców miast o wielkości poniżej 200 tys. Od 28 października klienci sieci będą mogli skorzystać z jej oferty w dwóch nowych sklepach, w Bielanach Wrocławskich oraz Lubrzy.

Nowy, większy sklep NEONET w Bielanach Wrocławskich

NEONET w swoich działaniach związanych z rozbudową sieci handlowej, stawia na sprawdzone rozwiązania, które podnoszą jakość i komfort zakupów klientów. Nowy salon w Bielanach Wrocławskich spełnia te założenia, będąc pierwszym ze sklepów sieci z największą przestrzenią przeznaczoną na ekspozycję produktów. Podwrocławski NEONET zachował swoją dotychczasową lokalizację w Alei Bielany, ale został powiększony o sąsiadujący lokal, dzięki czemu po przebudowie posiada prawie 600 m² powierzchni sprzedażowej.

- Rozbudowa sklepu w Bielanach Wrocławskich to dla naszej sieci ważny krok. Lokal NEONET w centrum handlowym Aleja Bielany znajduje się w otoczeniu innych popularnych sklepów oraz punktów usługowych. Tym samym nasi Klienci zyskują możliwość zakupu elektroniki użytkowej w wygodny sposób, w chętnie odwiedzanym przez siebie miejscu. Dzięki zwiększeniu przestrzeni przeznaczonej na ekspozycję towarów, możemy zapewnić im jeszcze bogatszy wybór. W związku ze zmianą powierzchni lokalu, zwiększyliśmy również liczbę doradców, którzy teraz jeszcze lepiej mogą zaopiekować się kupującymi – podkreśla Adrian Kopij, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Oferta specjalna dla klientów

Z okazji otwarcia sklepu w Bielanach Wrocławskich pierwszych 100 klientów, którzy odwiedzą nowy salon, będzie mogło wziąć udział z akcji „Wyścig o kasę” i za dokonane zakupy, odebrać bony o wartości 100 zł oraz 50 zł. Na kupujących, którzy wezmą udział w ankiecie, czekają z kolei paczki z ekologicznymi gadżetami od NEONET. Wśród upominków znajdą się m.in. bambusowe kubki czy zaślepki na kamerę w laptopie wykonane z pszenicy. Dodatkowo sieć przygotowała dwudniowe spotkanie z baristą, w ramach którego klienci odwiedzający nowy sklep, będą mogli odkryć smak RL9 COFFEE oraz dowiedzieć się więcej o marce sygnowanej nazwiskiem Roberta Lewandowskiego.

NEONET z nową lokalizacją w Premium Parku w Lubrzy k. Prudnika

Dotychczasowy sklep NEONET w Prudniku od dziś ma nową lokalizację i mieści się w świeżo otwartym Premium Parku w sąsiedniej Lubrzy. Jest to obecnie największe centrum handlowe w powiecie prudnickim i jeden z większych obiektów tego typu, także w przygranicznych powiatach. Nowy salon, dzięki swojemu umiejscowieniu na terenie parku, pozwoli klientom na jeszcze szybsze i wygodniejsze zakupy.

- Przeniesienie lokalu z Prudnika do parku handlowego w Lubrzy, jest dużym krokiem w stronę wygody Klientów. Poprzedni sklep posiadał wąski asortyment, małą powierzchnię handlową i nie był rewitalizowany od lat. Punkt otwarty w nowej lokalizacji posiada natomiast prawie 500 m² powierzchni sklepowej, dostosowanej do najnowszych standardów NEONET, a na jego terenie Klienci znajdą bogatą ofertę elektroniki domowej – komentuje Dawid Staś, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

NEONET w Lubrzy jest aktualnie największym i najnowocześniejszym sklepem sieci w okolicy. W jego sąsiedztwie znajdują się takie marki jak 4F, CCC, Rossmann, Pepco, Smyk, czy punkty usługowe: kantor, sklep zoologiczny i restauracje. Lokalizacja nowego salonu zapewnia także łatwy dojazd dla zmotoryzowanych klientów sieci. Premium Park znajduje się przy drodze wojewódzkiej, łączącej wszystkie pobliskie miejscowości oraz w pobliżu autostrady A1. Na gości obiektu czeka prawie 500 miejsc parkingowych oraz stojaki rowerowe. W pobliżu znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej. NEONET w Lubrzy otwarty będzie w godzinach 9-20 od poniedziałku do soboty, a w niedziele handlowe pomiędzy 10-19.

Atrakcje dla kupujących

Na pierwszych 80 osób, które zrobią zakupy w dniu otwarcia, czekają bony o wartości 100 zł (50 klientów)    i 50 zł (30 klientów). Dodatkowo za podzielenie się swoją opinią w ramach ankiety, klienci NEONET otrzymają paczki z ekologicznymi gadżetami. Każdy, kto odwiedzi sklep w dniach 28 i 29 października, będzie mógł również skosztować  świeżo zaparzonej przez baristę kawy – RL9 COFFEE, sygnowanej przez Roberta Lewandowskiego.

Podczas otwarć obu sklepów obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Klienci są zobowiązani do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. NEONET apeluje o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi, respektowania zasady dystansu społecznego oraz zachęca do wyboru płatności bezgotówkowych.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.