Relokacja sklepu NEONET w Strzegomiu. Wielkie otwarcie już 3 marca!
Już 3 marca ogólnopolska sieć elektromarketów NEONET uruchomi relokowany sklep w Strzegomiu. Nowy lokal mieści się w parku handlowym Quick Park Strzegom, przy alei Wojska Polskiego, prowadzącej na starówkę miasta. Salon oferuje mieszkańcom liczne udogodnienia, w tym powiększoną powierzchnię handlową oraz nowoczesną ekspozycję produktów.
2022-03-03, 08:20

Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET to już niemal 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce - neonet.pl i neo24.pl. Relokacja punktu w Strzegomiu jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, która w swoich działaniach skupia się na dotarciu do klientów miast poniżej 200 tys. mieszkańców oraz zapewnieniu im najlepszej oferty z elektroniką użytkową.

Nowa lokalizacja – więcej udogodnień dla klientów

Dzięki relokacji salonu NEONET w Strzegomiu klienci sieci będą mogli skorzystać z wielu udogodnień. Zaletą nowej lokalizacji jest niewielka odległość sklepu od jednej z głównych ulic miasta oraz bliskie sąsiedztwo drogi krajowej numer 5, łączącej m.in. Bolków z Kostomłotami, Wrocław  i Kamienną Górę. Mieszkańcy będą mogli również wygodnie dojechać do elektromarketu komunikacją miejską.

Kolejną zaletą umiejscowienia salonu NEONET w obiekcie handlowym Quick Park Strzegom, jest fakt, że klienci mają możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu. W pobliżu znajdują się m.in. markety Biedronka i Bricomarche, sklepy Jysk, CCC, Action oraz Kik, a także stacja benzynowa, apteka oraz restauracje. Na odwiedzających Quick Park Strzegom czeka dogodny parking, oferujący 70 miejsc postojowych.

- Przeniesiony z ulicy Ignacego Paderewskiego 6 salon został powiększony i odświeżony zgodnie z najnowszymi standardami marki. Atutem nowej lokalizacji jest z pewnością lokal o powierzchni aż 430 m², a także nowoczesna ekspozycja towarów. Dzięki temu mieszkańcy Zielonej Góry mają dostęp do bogatej oferty z elektroniką domową. Będzie to najnowocześniejszy punkt sieci NEONET w tej okolicy – komentuje Katarzyna Dąbrowska, Manager ds. otwarć sklepów w NEONET.

Sklep NEONET w Strzegomiu będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, a w niedziele handlowe od 10 do 18. Klienci, będą mieli również możliwość złożenia zamówienia internetowego oraz odebrania go nawet w ciągu godziny.

Atrakcje dla kupujących

NEONET w dniu otwarcia nowego salonu w Strzegomiu, przygotował dla kupujących wyjątkowe promocje. Obniżki obejmą różne kategorie. Klienci mogą liczyć m.in. na rabat 50% na drugi produkt z kategorii AGD do zabudowy, soundbar za 1 zł przy zakupie wybranego telewizora 55 cali, czy też 15% zniżki na wszystkie odkurzacze i ekspresy z oferty.

Podczas wielkiego otwarcia NEONET w Strzegomiu, kupujący w dniach 3 i 4 marca będą mogli również napić się aromatycznej kawy Lavazza, serwowanej przez procesjonalnego baristę oraz poznać sekret idealnej kawy.

Bezpieczne zakupy

W związku z trwającą pandemią COVID-19 podczas otwarcia sklepu obowiązywać będą aktualne obostrzenia. NEONET apeluje o noszenie wewnątrz sklepu maseczek, dezynfekcję rąk przed wejściem oraz zachowywanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi. Sieć zachęca także do wyboru płatności bezgotówkowych.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.