NEONET otwiera nowy sklep w Kłodzku
Już 29 marca odbędzie się otwarcie nowego sklepu NEONET w parku handlowym, w Kłodzku przy ul. Letniej 4. Tego dnia na klientów czekają atrakcyjne promocje i bony, a także aromatyczna kawa.
2023-03-29, 08:10

Pierwszy salon NEONET w Kłodzku będzie charakteryzować się nowoczesnymi aranżacjami i szeroką gamą asortymentu, a jego powierzchnia handlowa wyniesie aż 518 mkw. Dotychczas najbliższy punkt sieci znajdował się w oddalonym o ok. 60 km Wałbrzychu. Elektromarket mieści się w parku handlowym przy ulicy Letniej 4, w wygodnej lokalizacji względem centrum miasta. W pobliżu obiektu biegną drogi krajowe 33 i 8, co zapewnia również wygodny dojazd. Na zakupy do parku handlowego mieszkańcy Kłodzka dojadą komunikacją miejską, a zmotoryzowani klienci będą mogli skorzystać z 161 miejsc parkingowych, w tym 6 dla osób z niepełnosprawnością i 6 dla dużej rodziny. W nowo wybudowanym punkcie handlowym dostępne będą również sklepy innych marek, takich jak Aldi, Rossmann, Martes Sport czy Sinsay.

Nowy salon NEONET będzie także realizował zamówienia ze sklepu online – poprzez system „odbiór za godzinę”. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele handlowe w godzinach 10-18.

- Otwarcie salonu NEONET w Kłodzku będzie dużym ułatwieniem dla mieszkańców, ponieważ najbliższy punkt sieci dotychczas znajdował się w oddalonym o około 60 km Wałbrzychu. Nowy salon będzie dostosowany do naszych najnowszych standardów. Kupujący będą mieć również możliwość skorzystania z opcji odbioru zamówień online nawet za godzinę, a także z najlepszej obsługi naszych doradców klienta – tłumaczy Magdalena Mazurek-Krysiak, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Atrakcje i promocje w dniu otwarcia

Dla mieszkańców została przygotowana gazetka promocyjna z niższymi cenami na wybrane produkty. W dniu wielkiego otwarcia NEONET rozda 50 bonów rabatowych na zakupy, dla pierwszych 10 klientów o wartości 100 zł, podczas gdy na kolejnych 40 będą czekać bony na kwotę 50 zł. Natomiast 100 klientów, którzy dokonają zakupu dużego AGD lub telewizora powyżej 40 cali, usługa transportu z wniesieniem w granicach miasta wyniesie tylko złotówkę. Podczas wydarzenia na kupujących czekać będzie także aromatyczna kawa oraz paczki z ekologicznymi gadżetami od sieci.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.