NEONET w Nowym Dworze Gdańskim zmienia lokalizację
25 listopada nastąpi otwarcie sklepu NEONET w Nowym Dworze Gdańskim po relokacji. Salon został przeniesiony do nowo otwartego parku handlowego przy ulicy Warszawskiej. Obiekt liczy 5 tys. metrów kwadratowych, a NEONET będzie jedną z kluczowych marek w tej lokalizacji.
2021-11-25, 08:35

Atrakcje podczas otwarcia nowego sklepu

Już od czwartku na klientów relokowanego punktu NEONET w Nowym Dworze Gdańskim czekają atrakcyjne oferty. Marka przygotowała dla odwiedzających konkurs „Wyścig o kasę”,  w ramach którego pierwszych 50 klientów otrzyma bony o wartości 100 złotych, a kolejnych 30 – kupony na kwotę 50 złotych. Promocje czekają także na także pozostałych kupujących, którzy zdecydują się na zakupy podczas trwania Black Weekend, rozpoczynającego się  już w piątek 26 listopada i potrwają aż do poniedziałku 29 listopada, czyli do tzw. Cyber Monday. Dodatkowo każdy klient, który wypełni ankietę w nowym salonie, otrzyma zestaw ekologicznych upominków od NEONET (m.in. bambusowy kubek, zaślepka na kamerę w laptopie z pszenicy).

Nowy Dwór Gdański – komfortowe zakupy w NEONET

Mieszkańcy Nowego Dworu Gdańskiego zyskają możliwość zakupu elektroniki użytkowej w nowym sklepie NEONET już od 25 listopada. Punkt został przeniesiony z Galerii Żuławskiej do parku handlowego przy ulicy Warszawskiej. Dużym autem jest z pewnością położenie obiektu tuż przy węźle zjazdowym z trasy S7, który jest dobrze skomunikowany z miastem oraz zapewnia szybki dojazd również mieszkańcom pobliskich miejscowości.

- Nasza potrzeba relokacji wynikała ze zbyt małej przestrzeni dla Klientów, przepełnionej towarami. Dzięki przeniesieniu sklepu do parku handlowego, zyskaliśmy niemal 4 razy większą salę sprzedażową, w której najnowsze produkty elektroniczne są ułożone zgodnie z nowoczesnymi standardami i zachęcają Klientów do ich oglądania – komentuje  Adam Piotrowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET. – W stosunku do poprzedniej lokalizacji, nasz salon zyskał również lepszą widoczność dzięki przestronnej witrynie oraz neonowi wskazującemu drogę.

W sąsiedztwie NEONET znajdują się m.in. Biedronka, Kik, Gzella, Polo Market, a także w niedalekiej odległości stacja benzynowa Orlen, restauracja McDonald’s oraz sklep budowlany Mrówka. Do dyspozycji gości jest dostępny przestrony parking oferujący 100 miejsc postojowych. Sklep NEONET będzie otwarty w tygodniu od godziny 9 do 19, w sobotę natomiast od 9 do 16, a w niedziele handlowe od 10 do 16.

Bezpieczne zakupy w NEONET

Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET liczy już niemal 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce - neonet.pl i neo24.pl. Podczas otwarcia punktu w Nowym Dworze Gdańskim obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Klienci są zobowiązani do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. NEONET apeluje o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi, respektowania zasady dystansu społecznego oraz zachęca do wyboru płatności bezgotówkowych.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.