NEO24.PL w Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo 2021
Portal Ceneo ogłosił zwycięzców 12. Rankingu Zaufanych Sklepów, w ramach którego wyróżnia on marki za jakość obsługi klienta oraz przebieg transakcji. W tegorocznej edycji zestawienia należąca do sieci handlowej NEONET platforma e-commerce neo24.pl uzyskała 2. miejsce w kategorii Kup Teraz.
2021-11-05, 09:56

Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo – wyróżnienie dla marki

Służąca zbieraniu i porównywaniu ofert z wielu sklepów internetowych platforma Ceneo już od 11 lat prowadzi w ramach Programu Zaufanych Opinii ranking, w którym wyróżnia najlepsze serwisy                    e-commerce. Jest to największa klasyfikacja e-sklepów w Polsce oraz program badania satysfakcji kupujących. W zestawieniu weryfikowana jest jakość obsługi klienta oraz przebieg transakcji. W tym roku dzięki ocenom pozakupowym klientów, wybrano zwycięzców w 15. kategoriach.

NEO24.PL w gronie Zaufanych Sklepów Ceneo 2021

W gronie wyróżnionych sklepów online znalazła się między innymi działająca na rynku retailowym od 2006 roku platforma NEO24.PL, która zdobyła 2 miejsce w kategorii Kup Teraz. To jednak nie jedyne wyróżnienie, którym może pochwalić się marka należąca do firmy NEONET. W przeszłości została ona doceniona również jako zwycięzca Rankingu Zaufane Opinie Ceneo, trzykrotny zdobywca 3. miejsca w Rankingu Mega Sklepy Opineo, zdobyła wielokrotne wyróżnienia w rankingach e-sklepów, czy odznaczenia w raporcie online Legalny Biznes.

- Zdobycie tej nagrody jest wyrazem uznania konsumentów wobec niezawodnego dostawcy, jakim jest sklep neo24.pl, z czego bardzo się cieszymy i za które serdecznie dziękujemy. Każdego dnia zespół NEO24.PL pracuje nad ofertą produktową najlepiej dopasowaną do obecnych i przyszłych Klientów – komentuje  Joanna Huber, Kierownik Działu Marketing Online w neo24.pl.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
ZAŁĄCZNIKI
kup-teraz-2.pdf
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.