NEONET dostępny dla Klientów odwiedzających Pasaż Kępiński!
Na wjeździe do Kępna zostanie otwarty dla Klientów nowy sklep sieci NEONET! Szeroki wybór produktów RTV AGD na 680 m2 powierzchni, najlepsze promocje, degustacja kawy, a także ekologiczne gadżety! To wszystko i wiele więcej czeka na mieszkańców w sklepie mieszczącym się w Pasażu Kępińskim przy ul. Wrocławskiej 47a. Wielkie otwarcie odbędzie się już 30 listopada od 9:00.
2023-11-30, 08:00

Jeszcze bliżej Klientów!

Sklep będzie częścią nowopowstałego Pasażu Kępińskiego - parku handlowego znajdującego się przy głównym wjeździe do Kępna. Tym samym dołączy do grona takich marek jak: Lidl, Rossmann, Pepco, Dealz, Sinsay, CCC, które również znajdą się w tej lokalizacji. Dla zmotoryzowanych Klientów jest to miejsce z dobrym i szybkim dojazdem. Z myślą o nich powstało 400 miejsc parkingowych. Nowy sklep wyróżnia się powierzchnią aż 680 m2 zaprojektowanych tak, aby umożliwić odwiedzającym swobodne poruszanie się między strefami produktowymi. Dzięki temu Klienci będą mogli lepiej zapoznać się między innymi ze specyfikacją poszczególnych produktów.

Naszą misją jest zapewnienie Klientom pełnego komfortu podczas zakupów. Dlatego cieszymy się, że możemy otworzyć kolejny sklep w tym rejonie. Do tej pory mieszkańcy chcący zrobić zakupy w naszej sieci udawali się do oddalonego o 16 km Wieruszowa. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy sklep będzie spełniał wszystkie potrzeby. Od obsługi na najwyższym poziomie, po atrakcyjne oferty i najlepsze promocje. Otwarcie sklepu w Pasażu Kępińskim jest częścią naszej strategii rozwoju, chcemy zapewnić naszym Klientom to co najlepsze - mówi Radosław Jakociuk, Wiceprezes Zarządu NEONET ds. Sprzedaży.

Nowy sklep będzie czynny dla Klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21, a w niedziele handlowe od 9 do 19.

Bony na zakupy i wiele promocji

Z okazji wielkiego otwarcia przygotowano wiele atrakcyjnych promocji, między innymi 50 bonów. Pierwszych dziesięciu Klientów otrzyma bon o wartości 100 zł, a na kolejnych czterdziestu kupujących będzie czekał bon o wartości 50 zł. Dodatkowo dla odwiedzających przygotowano wyjątkową promocję sprzętu AGD do zabudowy – Drugi produkt 50% taniej. W sklepie odbędzie się prezentacja ekspresu do kawy SIEMENS połączona z degustacją dla Klientów. W dniach otwarcia zadbano również o rabat dla lokalnych mieszkańców. 100 pierwszych osób chcących dokonać zakupu dużego AGD lub telewizora powyżej 40 cali, otrzyma transport z wniesieniem w cenie 1 zł.

KONTAKT / AUTOR
Weronika Baka
Specjalistka ds. PR
NEONET S.A.
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.